У Молдові заблокували доступ до понад 20 російських пропагандистських телеканалів

Джерело: розвідка Молдови

Служба інформації та безпеки Молдови (SIS) заявила про блокування в країні доступу до 22 російських пропагандистських телеканалів.

SIS видала розпорядження про блокування низки сайтів через зміну інформаційного простору в країні. У наказі затвердили перелік джерел з онлайн-контентом, “який змінює в умовах надзвичайного стану зміст інформації, що висвітлюється в публічному просторі, які походять від органів державної влади держави, яка перебуває у воєнному конфлікті та визнана державою-агресором”.

Зокрема заблокували “Россия 1”, “Россия 24”, “Первый канал”, НТВ, ТВЦ, “Звезда”, RT та інші. Здебільшого ці ресурси підконтрольні Кремлю.

Вночі 2 березня російські окупанти завдали ударів безпілотниками по місту Харків, внаслідок чого спалахнула пожежа.

Україна може отримати перші снаряди протягом кількох тижнів в рамках чеської ініціативи із закупівлі 800 тисяч боєприпасів для України з-за меж ЄС, яку спільно фінансують різні держави.

Протягом дня, 1 березня, російські загарбники здійснили 28 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Загалом зафіксовано 157 вибухів. 

Протягом доби, 1 березня, на фронті відбулося 73 бойових зіткнення. Загалом ворог завдав 6 ракетних та 79 авіаційних ударів, здійснив 62 обстріли з РСЗВ по позиціях наших військ та населених пунктах. 

На записі із камер спостереження, оприлюдненому у соціальних мережах, зафіксовано момент, коли російська система протиповітряної оборони перекинулася на повороті у місті Сочі.