У Нацгвардії показали, як вибивають росіян із лісосмуг на Харківщині

Джерело: Нацгвардія

У Національній гвардії показали, як вибивають росіян із лісосмуг у Харківській області.

Зазначається, що на Харківщині противник намагається переховуватись від розвідувальних та ударних БПЛА, використовуючи лісосмуги або інші зелені насадження.

“Однак спецпризначенці 2 загону ЦСП “Омега” пильно відслідковують пересування росіян та влучно відпрацьовують з FPV-дронів”, – йдеться у повідомленні.

Норвегія, Швеція та Фінляндія спільно погодили створення транспортного коридору для військових потреб. Відповідне рішення є відповіддю на потенційну необхідність перекидання збройних сил через кордони на тлі загрози з боку РФ.

Перед початком Вашингтонського саміту Північноатлантичного альянсу, Сейм Латвії звернувся до парламентів країн-членів з закликом підтримати заявку України на вступ до Альянсу.

Попри обмежений бюджет, міністр оборони ФРН Борис Пісторіус продовжує модернізацію своїх військ. За інформацією Spiegel, глава Міноборони планує придбати понад сотню танків Leopard у найсучаснішій комплектації на майже три мільярди євро.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну ситуацію на фронті, станом на 22:00 20 червня. З початку доби відбулося 128 бойових зіткнень. Ситуація на фронті залишається напруженою, але контрольованою.

Ер-Ріяд декларує нейтральну позицію у збройних протистояннях та використовує розширені дипломатичні можливості, аби покращити свій міжнародний імідж у сфері дотримання прав людини. Тому Саудівська Аравія охоче виступає посередником не лише щодо війни РФ проти України, а й на Близькому Сході, констатують аналітики.