У Нігерії лев вбив працівника зоопарку, який доглядав за ним майже десять років

Джерело: BBC News

На доглядача Олабоде Олавуї, який керував зоопарком Університету Обафемі Аволово (OAU) в Нігерії, напав лев, коли чоловік його годував.

Колеги не змогли врятувати Олавуї, оскільки лев уже смертельно поранив чоловіка. Пізніше цього лева вбили.

Доглядач зоопарку та ветеринарний технолог “доглядав за левами відтоді, як вони народилися в кампусі близько дев’яти років тому”.

“Але, на жаль, самець лева вбив чоловіка, який їх годував”, – заявили в OAU.

Віцеканцлер OAU професор Адебайо Сімеон Баміре сказав, що він “засмучений” через цей інцидент, і наказав провести ретельне розслідування “безпосередніх і віддалених причин інциденту”.

У Центрі національного спротиву повідомили, що у тимчасово окупованому Криму росіяни розпочали нові зачистки у місцевих бібліотеках. Ворог наказав вилучити усі книги про Голодомор, УПА та на яких зображено тризуб.

24 квітня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку на допомогу Силам оборони у боротьбі проти росіян.

24 квітня Україна та Португалія розпочали роботу над проєктом угоди щодо гарантій безпеки, узгодивши графік подальших переговорів.

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець наголосив, що жодних прямих перемовин з російською делегацією 24 квітня не відбувалося. Раніше так звана дитяча омбудсменка РФ Львова-Бєлова заявила, що Росія та Україна “вперше провели очні переговори” стосовно повернення викрадених росіянами дітей.

Франція закликає Європейський Союз запровадити новий режим санкцій проти російської дезінформації та операцій втручання у вибори по всьому світу.