У Німеччині 62-річний чоловік зробив понад 200 щеплень від Covid-19

Джерело: The Guardian

62-річний мешканець Німеччини, за своїми особистими мотивами, отримав значну кількість вакцин проти Covid-19. Чоловік пройшов 217 щеплень, не захворівши на вірус.

Зазначається, що вчені отримали офіційне підтвердження 134 щеплень, включаючи 8 різних видів вакцин. Вони проаналізували попередні кров’яні проби чоловіка, а також вивчили зразки його крові під час тривалого прийому вакцини.

Спостереження показали, що не було помітних побічних ефектів під час цієї “незвичайної гіпервакцинації”, що свідчить про високу переносимість препаратів.

Дослідники встановили, що його імунна система працювала на повну потужність. Лікарі не виявили жодних ознак слабшої імунної відповіді, а скоріше навпаки.

Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак під час візиту до Польщі 23 квітня оголосить про збільшення військової підтримки України на 500 мільйонів фунтів стерлінгів (617 мільйонів доларів), попередивши, що Росія повинна зазнати поразки, щоб запобігти подальшому просуванню її військ в Європу. Анонсується, що до пакету увійдуть додаткові ракети Storm Shadow.

22 квітня у Берліні відбулася урочиста церемонія відкриття ювілейного року з нагоди 300-річчя німецького філософа Іммануїла Канта. Під час своєї промови канцлер Німеччини Олаф Шольц заборонив главі РФ Володимиру Путіну посилатися на Канта, зазначив, що його дії “суперечить усім основним твердженням” мислителя.

Глава Польщі Анджей Дуда міг вплинути на позицію колишнього президента США Дональда Трампа стосовно допомоги Україні, повідомив його литовський колега Гітанас Науседа.

У колі найіменитіших українських художників, меценатів, журналістів та відвідувачів в Art Ukraine Gallery відсвяткувала свій перший день народження. 

22 квітня уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив про інцидент з побиттям підлітка у київській школі №81. Школяр зазнав тяжкої травми, водночас дитину прооперували лише на десятий день після побиття, оскільки хлопчик нічого не сказав батькам.