У Німеччині чоловік напав на українських дітей та вимагав, щоб вони розмовляли російською 

Джерело: пресреліз прокуратури Геттінгена

У німецькому місті Айнбек 26 серпня, близько 18:40, поблизу мосту чоловік напав на дітей з України за те, що вони розмовляли українською.

Відомо, що кілька українських дітей перебували в районі мосту та розмовляли українською мовою, коли невідомий чоловік поскаржився, що вони повинні говорити російською. 

Він також сказав, що Україна почала війну. 

Чоловік потягнув дівчинку за волосся, а потім схопив 10-річного хлопчика і кинув його через поруччя в канал. Хлопець вдарився об залізні балки, прикріплені до мосту. 

В результаті він зазнав поранень голови та лівої стопи. Ба більше, коли хлопець лежав у каналі, чоловік кинув у нього скляну пляшку, яка влучила потерпілому в ділянку правого плеча. 

Після цього невідомий зник з місця злочину.

Зазначається, що чоловік, на вигляд 40-45 років, був одягнений у синю футболку, чорну кепку та джинсові шорти.

Слідчі дії тривають.

У Центрі національного спротиву поінформували про нову небезпеку для українських аграріїв на тимчасово окупованих територіях України. Зокрема землеробів застерігають від так званих “пільгових кредитів” від росіян.

21 квітня розпочинаються спільні литовсько-польські тактичні навчання з авіаційним елементом “Хоробрий грифон 24/II/Brave Griffin 24/II”. У навчаннях також візьмуть участь союзники із США та Португалії.

Українські війська можуть зазнати додаткових невдач у найближчі тижні, очікуючи на вже ухвалену військову допомогу США, яка дозволить Україні стабілізувати фронт, однак, ймовірно, постачання зможуть пригальмувати нинішній російський наступ.

Сьогодні, 21 квітня, п’ята річниця другого туру президентських виборів 2019 року, які завершилися перемогою тоді…

Міністр оборони Лаурінас Кащюнас домовився з головою МВС Аґне Білотайте про комплексне посилення охорони кордону. Глави відомств пропонують у найкоротші терміни забезпечити прикордонників важчим озброєнням та зміцнити деякі ділянки кордону.