У Німеччині депутат закликав депортувати українських переселенців, які не мають роботи

Джерело: ZDF

У Бундестазі голова баварської опозиційної партії ХСС Александер Добріндт виступив із закликом депортувати безробітних українських переселенців з Німеччини. На його думку, треба висилати українців, якщо вони не знайдуть роботу.

“Більш ніж через два роки після початку війни тепер має застосовуватися принцип: працевлаштовуйтесь в Німеччині або повертайтеся в безпечні райони західної України”, – сказав він.

Він розкритикував те, що надто багато людей у Німеччині отримують соціальну допомогу за кошти грошей платників податків.

“Нам потрібні сильніші зобов’язання щодо співпраці для шукачів притулку, коли йдеться про працевлаштування. Має бути пропозиція у вигляді роботи, і це має бути частиною послуги з інтеграції” – вказав Добріндт.

Представники урядової коаліції розкритикували Александер Добріндт через його вислови. Заступник лідера парламентської фракції соціал-демократів канцлера Шольца Дірк Візе сказав, що ХСС має соромитися таких вимог та “раз і назавжди прибрати зі своєї назви букву “Х”, що означає “християнин”.

“Путін продовжує бомбити цілі по всій Україні. Тепер Добріндт також хоче відправити туди жінок і дітей, які, можливо, вже втратили своїх батьків на фронті”, – заявив він.

Також лідер партії “Зелених”, що також входить до урядової коаліції, Омід Нуріпур висловився щодо пропозиції Добріндта.

“Інсинуації, що українці приїжджають до нас через соцдопомогу, не визнають жаху путінської війни”, – заявив він.

  • У відповідь на зростаючі загрози з боку дезінформаційних кампаній Німеччина створила спеціальну робочу групу. Ініціатива є наступним кроком у реалізації першої стратегії національної безпеки правлячої коаліції канцлера Олафа Шольца, опублікованої торік. У стратегії Росія була виділена як головна загроза безпеці країни.

В Україні не буде автоматично накладатися штраф на тих, хто не оновить свої військово-облікові дані до 16 липня, розповів директор Департаменту кадрової політики Міноборони України Марк Андрусяк.

Україна має намір підписати три нові угоди щодо гарантій безпеки. Вже ведеться робота над двома з них. 

Прем’єр-міністр Ірландії Саймон Гарріс заявив про свій намір здійснити візит до України найближчими тижнями.

В Україні триває 872-га доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 559 тисяч осіб.

За оцінками аналітиків Інституту вивчення війни, Іран і Росія продовжують демонструвати бажання поглиблювати двосторонні відносини та співпрацю.