У Німеччині на понад 80% почастішали напади на євреїв і мусульман
Джерело: Sky News
У Німеччині за 2023 рік на 80% зросла кількість нападів на євреїв і мусульман – після того, як почалася війна між Ізраїлем та ХАМАСом у Секторі Гази. Торік сталося 4782 подібні випадки, що становить в середньому 13 на день.
Відповідну доповідь надала Федеральна асоціація відділів досліджень та інформації про антисемітизм (RIAS). Після 7 жовтня 2023 року значно зросла кількість фізичних нападів, погроз та інших насильницьких вчинків проти єврейської громади.
Серед випадків навели приклади закидування коктейлями Молотова єврейських центрів в Берліні. Ще зловмисники кидали факели у будинки єврейських сімей. Також у Німеччині знищували єврейські установи.
З іншого боку організація CLAIM, яка вивчає ісламофобію та антимусульманську ненависть, заявила про зростання кількість нападів на мусульман на 114% порівняно з минулим роком. Серед інцидентів заявили про спроби підпалу мечеті та фізичні напади на членів мусульманської громади.
Останні опитування свідчать, що кожен другий німець схильний підтримувати антимусульманські настрої. Влада акцентує на необхідності посилення профілактичної роботи з раннього віку та зміцнення моніторингу на рівні громади з метою подолання расизму і підтримки демократії в Німеччині.
- Верховний суд Ізраїлю ухвалив, що уряд має призвати ультраортодоксальних єврейських студентів семінарії на строкову військову службу.
З російського полону повернули 150 українських захисників.
Для забезпечення життєдіяльності організму метаболізм виконує важливу сукупність процесів, які перетворюють їжу на енергію. Уповільнений метаболізм може супроводжуватися змінами у самопочутті. Хоча його швидкість залежить від генетичних факторів, стану здоров’я та способу життя — є низка факторів, за якими можна розпізнати, що сталося сповільнення.
Сьогодні, 5 лютого, легендарному португальському футболісту Кріштіану Роналду виповнилося 40 років.
Російські спецслужби, зокрема ГРУ та ФСБ, обіцяють диверсантам гроші за здійснення атак проти українських військових, але насправді не виплачують ці кошти.
Прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу подарував президенту США Дональду Трампу золотий і звичайний пейджери на згадку про операцію проти угруповання “Хезболла”.