У Німеччині сім’я сирійських біженців скоїла щонайменше 110 кримінальних злочинів

Джерело: Bild

За кілька років перебування у Німеччині, 17-річний уродженець Сирії Халіл Х. скоїв 34 кримінальні злочини. Після ножового нападу у Штутгарті сирійського біженця таки відправили під варту. Нині політики вимагають забезпечити депортацію таких “шукачів притулку”, аби захистити власних громадян.

За інформацією Bild, майже вся родина Халіла, котра втекла з Алеппо, перебуває під контролем правоохоронних органів ФРН. Нині на рахунку членів цієї родини – як мінімум 110 кримінальних злочинів, скоєних на території Німеччини.

Батько Халіла – Абд Альмуді – приїхав до Німеччини у 2016 році. У Сирії він мав дві дружини, одна з них, припускає видання, загинула під час втечі до ФРН. Альмуді підозрюється у скоєнні 12 злочинів, сім з яких пов’язані з насильством. Більшість насильницьких злочинів спрямована проти його власної дочки Мутіа.

Сама Мутіа скоїла чотири злочини, її молодша 18-річна сестра Фахрія має за спиною 14 кримінальних злочинів, і вже встигла побувати у в’язниці. Її брати Халід (вісім злочинів) та Едо (сім злочинів) нині відбувають тюремні терміни.

Також у спеціальній установі для неповнолітніх перебуває 14-річний брат Мустафа – його визнали винним у 21 кримінальному злочині. Навіть 12-річний Алі з цієї родини звинувачується за трьома статтями кримінального кодексу.

Під час судового процесу один із синів Абд Альмуді заявив слідчим, що його сім’я “вшановує лише Коран і не поважає законів, ухвалених у Німеччині”.

Нині блок ХДС/ХСС вимагає від міністерства внутрішніх справ ФРН відкрити шлях для депортації таких біженців до Сирії.

Глава МВС Німеччини Ненсі Фезер заявила, що її відомство веде “конфіденційні переговори з різними країнами, щоб знову уможливити депортацію до Афганістану та Сирії”.

Блок ХДС/ХСС також закликав канцлера Олафа Шольца зробити депортацію біженців, які порушують закон у Німеччині, одним із пріоритетів своєї політики.

Шольц має негайно забезпечити успішне проведення депортації до Сирії, наприклад, через Туреччину. Канцлер має зробити це першочерговим завданням і поговорити з Ердоганом, — наголосив депутат Бундестагу, експерт із внутрішньої політики Александер Тром.

Тимчасовий дозвіл Халіля Х. на перебування у Німеччині був дійсним лише до листопада 2023 року. Очевидно, він подав заявку на продовження документа — до ухвалення рішення він перебуває у країні на законних підставах і отримує соціальну допомогу з бюджету.

Той, хто нападає на наших вулицях на перехожих, не має права на наш захист… Блокування “Зеленими” депортації до Сирії та Афганістану повинна бути негайно припинене, – додав генеральний секретар ХСС Мартін Хубер.

Раніше ми повідомляли, що за перші п’ять місяців 2024 року федеральна поліція Німеччини зафіксувала 2215 мігрантів, які незаконно перетнули кордон, використовуючи так званий “білоруський маршрут”.

Португалія активно лобіює приєднання України до Європейського Союзу і хоче, щоб блок почав готуватися до можливого вступу.

Сьогодні вдень, 7 вересня, російські окупанти завдали ударів керованими авіабомбами по Харкову та селищу Мала Данилівка Харківського району. Є поранені.

Прем’єр-міністерка Італії Джорджія Мелоні після зустрічі з Президентом України Володимиром Зеленським у суботу, 7 вересня, пообіцяла непохитну підтримку України.

США помітили посилення російської військової активності навколо ключових підводних кабелів і вважають, що Росія тепер може з більшою ймовірністю здійснювати потенційні диверсійні операції, спрямовані на виведення з ладу критичної частини світової комунікаційної інфраструктури.

Екснардеп Антон Геращенко поширив допис про те, що бійці 3-ї окремої штурмової бригади нібито взяли російської окупанта в полон і “не жаліли”. Однак інформація є фейковою.