У Німеччині заявили, що підтримка Ізраїлю США не вплине на допомогу Україні

Джерело: The Telegraph

Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус 11 жовтня заявив, що рішення США посилити військову підтримку Ізраїлю після раптового нападу ХАМАС навряд чи спричинить матеріальну нестачу для України.

Виступаючи після засідання парламентського комітету з питань оборони, він додав, що Берлін зробить “все можливе, щоб підтримка України не зникла” внаслідок нещодавньої ескалації конфлікту на Близькому Сході.

Пані посол США в НАТО Джуліанна Сміт також запевнила, що Сполучені Штати можуть “залишатися зосередженими на нашому партнерстві та відданості безпеці Ізраїлю, а також виконувати свої зобов’язання та обіцяти продовжувати підтримувати Україну, оскільки вона захищає свою територію та захищає всі цінності, якими ми всі дорожимо тут, у всьому альянсі НАТО”.

Протягом дня, 17 травня, російські війська здійснили 44 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області, зафіксовано 183 вибухи. 

Міністерство закордонних справ України дало розпорядження з 18 травня відновити надання консульських послуг чоловікам призовного віку за кордоном.

Станом на 20:30 п’ятниці, 17 травня, ворог веде активні наступальні та штурмові дії на Покровському та Придніпровському напрямках.

Київська обласна рада підтримала надання Київському обласному центру допомоги Захисникам України імені Баранова Віталія Анатолійовича.

Згідно з постановою уряду №560 від 16 травня, повістка буде вважатися врученою в разі проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відсутність адресата, якщо ця особа не повідомила ТЦК іншої адреси місця проживання.