У Нью-Йорку померла однорічна дівчинка через те, що її залишили в гарячій машині на 8 годин

Джерело: CNN

Поліція повідомила, що однорічна дівчинка в Нью-Йорку померла після того, як бабуся залишила її на задньому сидінні автомобіля на вісім годин, поки вона ходила на роботу.

Дорогою на роботу в понеділок, 31 липня, жінка забула завести 14-місячну дитину в дитячий садок і залишила її в машині.

“Приблизно через вісім годин жінка пішла за дитиною до дитячого садка, розташованого на Редвуд-лейн у Сміттауні, коли зрозуміла, що залишила дитину у своєму автомобілі”, – повідомила поліція.

Дитину доставили в лікарню, де констатували її смерть. За фактом смерті триває розслідування, поліція не повідомляє, чи будуть у цій справі якісь звинувачення.

За даними NoHeatStroke.org, це вже 15-та дитина, яка загинула в гарячому автомобілі цього року.

Згідно з даними Національного управління безпеки дорожнього транспорту, температура всередині автомобіля може піднятися на 4 градуси всього за 10 хвилин, і часто цього достатньо, щоб викликати гіпертермію.

Температура тіла дитини підвищується в три-п’ять разів швидше, ніж у дорослого, і дитина може померти, коли температура її тіла досягне 41 градуса, повідомила адміністрація безпеки.

Естонія, слідом за Латвією та Литвою, заборонила в’їзд транспортних засобів з білоруськими номерними знаками, незалежно від причин перебування власника або користувача в Естонії чи Європейському Союзі.

За дорученням Головнокомандувача генерал-полковника Олександра Сирського у Збройних Силах України почали впровадження комплексної програми дій “Збереження життя військовослужбовців”.

Українські війська продовжують оборонну операцію на Лівобережжі Дніпра у Херсонській області, зокрема мовиться про території в районі села Кринки. Раніше низка ЗМІ розповсюдили інформацію про відхід українських сил з плацдарму у Кринках.

Згідно з даними поліції, станом на сьогодні, під час оборонної операції в селі Кринки на Лівобережжі Херсонщини зникли безвісти 788 українських військових у період з жовтня 2023-го по кінець червня 2024 року.

Згідно з наказом коменданта Херсонської області від 28 березня 2024 року, у регіоні впроваджено особливий режим в’їзду та виїзду на територію області.