У Нью-Йорку українці влаштували перформанс: показали «справжній російський балет» (фото)

Джерело: некомерційна організація “svitanok.nyc” в Instagram

У Нью-Йорку (США) некомерційна організація “Svitanok.NYC” показали у форматі перформансу “справжній російський балет”.

“Людожерка Росія, закривавлені балерини з квітами та зброєю в руках”, —підписали вони, що відбувалося на заході.

Фото: @svitanok.nyc / Instagram

Зазначено, що в американському містечку мали виступати артисти російського Маріїнського театру, але після заходів, вжитих представниками української громади в Нью-Йорку, організатори балету скасували їхню участь у гала-концерті.

Фото: @svitanok.nyc / Instagram

Також під час перформансу вони закликали іноземців відмовитися від будь-якої співпраці з тими, хто підтримує агресію проти України.

Фото: @svitanok.nyc / Instagram

Фото: @svitanok.nyc / Instagram

Фото: @svitanok.nyc / Instagram

Уряд Франції підтримав пропозицію Сполучених Штатів Америки використати заморожені російські активи на озброєння України, піднявши перспективу угоди на зустрічі міністрів фінансів G7.

Ввечері 22 травня російські війська скерували авіаційну ракету на Дніпропетровщину. Українські оборонці знищили ворожу ціль у Синельниківському районі.

22 травня джерела у Міністерстві фінансів Німеччини повідомили, що країна відкрита для використання доходів від заморожених російських активів для військової допомоги Україні.

22 травня українські армійці знищили черговий російський штурмовик Су-25.

Глава МЗС Німеччини Анналена Бербок побувала на околицях Києва, де поспілкувалася з бійцями українського мобільного загону ППО. Міністерка висловила переконання у необхідності посилення українського захисту.