У Пекіні невідомий напав на працівника посольства Ізраїлю

Джерело: AP News

У Пекіні 13 жовтня невідомий напав на працівника посольства Ізраїлю. Потерпілого шпиталізували.

На даний час причини нападу невідомі, однак він стався після того, як Ізраїль засудив Китай за його заяву, зроблену після нападу палестинського угруповання ХАМАС на Ізраїль.

Китай заявив, що “засуджує дії, які завдають шкоди невинним цивільним особам, і закликає до якнайшвидшого припинення вогню та насильства, а також до відновлення переговорів про мир на основі рішення про створення двох держав, щоб зміцнити впевненість двох народів у досягненні миру”.

Своєю чергою, в Ізраїлі зауважили, що з боку Китаю не було “чіткого та однозначного засудження” дій ХАМАСу.

За даними МЗС Ізраїлю, напад на дипломата стався не на території посольства. На кого саме напав невідомий, також не повідомляють.

“Співробітника перевели в лікарню, його стан стабільний”, – йдеться в повідомленні без наведення додаткових деталей.

Ізраїльські офіційні особи все ще намагаються оцінити “передісторію” того, що сталося під час нападу.

Протягом дня, 17 травня, російські війська здійснили 44 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області, зафіксовано 183 вибухи. 

Міністерство закордонних справ України дало розпорядження з 18 травня відновити надання консульських послуг чоловікам призовного віку за кордоном.

Станом на 20:30 п’ятниці, 17 травня, ворог веде активні наступальні та штурмові дії на Покровському та Придніпровському напрямках.

Управління освіти Дніпровської районної державної адміністрації в Києві оголосило тендер на закупівлю туалетного паперу на понад 1,5 мільйона гривень.

Київська обласна рада підтримала надання Київському обласному центру допомоги Захисникам України імені Баранова Віталія Анатолійовича.