У Пекіні невідомий напав на працівника посольства Ізраїлю
Джерело: AP News
У Пекіні 13 жовтня невідомий напав на працівника посольства Ізраїлю. Потерпілого шпиталізували.
На даний час причини нападу невідомі, однак він стався після того, як Ізраїль засудив Китай за його заяву, зроблену після нападу палестинського угруповання ХАМАС на Ізраїль.
Китай заявив, що “засуджує дії, які завдають шкоди невинним цивільним особам, і закликає до якнайшвидшого припинення вогню та насильства, а також до відновлення переговорів про мир на основі рішення про створення двох держав, щоб зміцнити впевненість двох народів у досягненні миру”.
Своєю чергою, в Ізраїлі зауважили, що з боку Китаю не було “чіткого та однозначного засудження” дій ХАМАСу.
За даними МЗС Ізраїлю, напад на дипломата стався не на території посольства. На кого саме напав невідомий, також не повідомляють.
“Співробітника перевели в лікарню, його стан стабільний”, – йдеться в повідомленні без наведення додаткових деталей.
Ізраїльські офіційні особи все ще намагаються оцінити “передісторію” того, що сталося під час нападу.
- Велика Британія, Франція, Німеччина, Іспанія та Італія посилили поліцейський захист єврейських громад після нападу ХАМАСу на Ізраїль 7 жовтня та на тлі подальшої ескалації конфлікту.
Генеральний прокурор України Руслан Кравченко заявив, що посадовці Департаменту транспортної інфраструктури КМДА і “Київського метрополітену” знали про аварійний стан тунелю між станціями метро “Деміївська” та “Либідська”, але нічого з цим не робили.
Імовірно, президент США Дональд Трамп зрозумів урок, який так само важко давався всім його попередникам у XXI столітті: неможливо перезавантажити стосунки США з президентом РФ Володимиром Путіним.
Зранку 11 липня російські війська з артилерії обстріляли заклад охорони здоровʼя у Білозерці, що на Херсонщині. Пошкоджено будівлю медзакладу, постраждав пацієнт та двоє працівників.
Міністр міграції Швеції Юган Форсселл заявив, що “шокований і наляканий” крайньо правим активізмом свого сина-підлітка.
Посол України в Туреччині Наріман Джелялов подарував президенту Реджепу Таїпу Ердогану керамічний “Dostluk Kalkanı” (“Щит дружби”).