У Первомайському на Харківщині створили мурал на честь загиблого Героя України Фадєєнка

Джерело: вдова військовослужбовця Єлизавета Фадєєнко

У Первомайському на Харківщині створили мурал на честь загиблого Героя України Олега Фадєєнка на псевдо “Малиш”.

Фото: Фадєєнко

“Тепер у твоєму місті є величезна памʼять про тебе, наш герой, про твої вчинки. Про силу і мужність. Ти не уявляєш, які в тебе побратими, яка в тебе велика родина, скільки в нас з тобою підтримки. Твоє рідне місто і люди тебе памʼятають. І будуть памʼятати, бо тільки памʼять про Героїв повинна нести життя в міста, без них, без тебе – ми б нічого не змогли і не зможемо”, – написала Фадєєнко.

Вона подякувала за підтримку побратимам чоловіка зі спецпідрозділу “HATRED” 1 батальйону 3 ОШБр, а ще творчій групі Kailas.V, яка працювала над муралом, і всім, хто долучився до увічнення пам’яті про “Малиша”.

“Я дякую від усього серця хлопцям, нашій величезній другій родині за такий величезний внесок, цей мурал – це історія, історія хоробрості, втілення сили та волі, мужності та боротьби. Величезне дякую Kailas.V за таку прекрасну роботу, це щось неперевершене і неможливе, настільки реалістичне, що щемить серце. Безмежно дякуємо усім хто приймав участь в увіковіченні легенди молодшого лейтенанта Фадєєнка Олега”, – зазначила Єлизавета.

Довідка. Олег Фадєєнко під час АТО/ООС служив в “Азові”. Після повномасштабного російського вторгнення захищав Харківщину у спецпідрозділі ГУР “Kraken”, згодом служив у 3-й окремій штурмовій бригаді.

Фадєєнко дістав тяжке поранення на Бахмутському напрямку та 2 липня 2023 року помер у лікарні. Йому посмертно присвоєне звання Героя України.

На заході Україні через аномальну спеку сталися пожежі на енергетичних обʼєктах. Всього сталися два інциденти.

В Україні не буде автоматично накладатися штраф на тих, хто не оновить свої військово-облікові дані до 16 липня, розповів директор Департаменту кадрової політики Міноборони України Марк Андрусяк.

Україна має намір підписати три нові угоди щодо гарантій безпеки. Вже ведеться робота над двома з них. 

Прем’єр-міністр Ірландії Саймон Гарріс заявив про свій намір здійснити візит до України найближчими тижнями.

В Україні триває 872-га доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 559 тисяч осіб.