У перинатальному центрі Баку сталася пожежа: загинуло четверо немовлят

Джерело: Xinhua

У результаті пожежі у головному перинатальному центрі столиці Азербайджану загинуло четверо немовлят.

Як повідомляється, вогонь зайнявся у реанімаційному відділенні, де перебували новонароджені. За попередніми даними, причиною загоряння стала проблема у системі електрозабезпечення.

Ще троє осіб, вік яких не названо, постраждали від задухи, однак їх життю нічого не загрожує.

Правоохоронці розпочали розслідування для встановлення всіх деталей інциденту.

Естонія, слідом за Латвією та Литвою, заборонила в’їзд транспортних засобів з білоруськими номерними знаками, незалежно від причин перебування власника або користувача в Естонії чи Європейському Союзі.

За дорученням Головнокомандувача генерал-полковника Олександра Сирського у Збройних Силах України почали впровадження комплексної програми дій “Збереження життя військовослужбовців”.

Українські війська продовжують оборонну операцію на Лівобережжі Дніпра у Херсонській області, зокрема мовиться про території в районі села Кринки. Раніше низка ЗМІ розповсюдили інформацію про відхід українських сил з плацдарму у Кринках.

Згідно з даними поліції, станом на сьогодні, під час оборонної операції в селі Кринки на Лівобережжі Херсонщини зникли безвісти 788 українських військових у період з жовтня 2023-го по кінець червня 2024 року.

Згідно з наказом коменданта Херсонської області від 28 березня 2024 року, у регіоні впроваджено особливий режим в’їзду та виїзду на територію області.