У Південній Кореї наклали штраф на десятьох автовиробників

Джерело: Yonhap

Міністерство землі, інфраструктури та транспорту Південної Кореї наклало штрафи на загальну суму 10,3 мільярда вон (7,6 мільйона доларів) на 10 іноземних і вітчизняних автовиробників за продаж автомобілів з невідповідними стандартами безпеки.

Зокрема штраф стосується таких компаній, як Volkswagen Group Korea, Mercedes-Benz Korea, Ford Sales & Service Korea, Porsche Korea та BMW Korea, а також Hyundai Motor Co.

Штрафи накладено за результатами коригувальних заходів щодо дефектних частин моделей компаній у період з січня по червень минулого року.

Найбільший штраф – 3,5 мільярда вон – накладено на концерн Volkswagen Group Korea, йдеться в матеріалі.

У відомстві уточнили, що наклали штрафи на загальну суму 39 мільйонів вон на компанії Stellantis Korea, Mercedes-Benz Korea, Volkswagen Group Korea, Ford Korea і Kia за продаж автомобілів з дефектними деталями.

Подружжя агентів ФСБ, яке скоригувало ракети РФ на лікарню в Херсоні, засудили до 15 років ув’язнення.

Вчені заявили, що до кінця століття більша частина населення світу може опинитися під загрозою заразитися хворобами, які переносять комахи, такими як малярія та денге.

Британські розвідники прокоментували скандал з Тимуром Івановим – заступником глави міноборони РФ – якого звинувачують у хабарництві.

Незавершена робота австрійського художника Густава Клімта “Портрет фройляйн Лізер” була продана на аукціоні у Відні за 30 мільйонів євро. Ця картина, втрачена майже століття тому і відома лише з чорно-білих фотографій, була віднайдена у приватній колекції.

У кінотеатрах Польщі стартує кінотеатральний прокат українського фільму “Я, “Побєда” і Берлін”, створеного за мотивами однойменної повісті Кузьми Скрябіна.