У Південній Кореї проводять розслідування щодо дипфейків у Telegram

Джерело: Yonhap

Поліція Південної Кореї розпочала попереднє розслідування щодо платформи Telegram у зв’язку з підозрою у сприянні сексуальним злочинам.

Як йдеться у виданні, Південна Корея намагається боротися з порнодипфейками.

“Як і Франція, поліція Сеула розпочала внутрішнє розслідування щодо юридичної особи Telegram, перш ніж офіційно оголосити підозру. Звинувачення стосуються пособництва в цьому злочині (поширенні дипфейків – ред.)”, – сказав голова Національного бюро розслідувань У Чон Су.

За його словами, розслідування супроводжується труднощами, оскільки Telegram не надає поліції або іншим державним слідчим органам такі дані, як інформація про обліковий запис.

Згідно з даними південнокорейської поліції, минулого тижня з понеділка по четвер надійшло 88 повідомлень про сексуальні злочини на основі дипфейків, виявлено 24 підозрюваних осіб.

Під час розслідування перевіряють вісім автоматизованих програм, які генерують дипфейки для Telegram, а також групові чати, які поширюють такий контент.

Косатки, одні з найрозумніших морських істот, виявили дивну й досі не пояснену поведінку – вони приносять людям “подарунки” у вигляді їжі. Про це розповів морський біолог Джаред Тауерс, який зафіксував кілька подібних випадків у прибережних водах Канади.

Президент Володимир Зеленський заявив, що очікує наступного тижня розблокування закону про множинне громадянство – за його словами, він готовий підписати документ одразу після цього.

Акторка Кортні Кокс, відома за роллю Моніки в серіалі “Друзі”, опублікувала у соцмережах відео, в якому з гумором показала серію своїх “нікому не потрібних селфі”. У ролику – не глянцеві знімки, а кадри з алергією, почервонінням, прищами та моментами з повсякденного життя.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров зустрівся з лідером Північної Кореї Кім Чен Ином у прибережному місті Вонсан. Під час зустрічі він охарактеризував стосунки між країнами як “непереможне бойове братерство”, повідомило МЗС Росії.

Компанія Google додала до свого додатка Gemini AI функцію, яка дозволяє створювати відео зі статичних зображень. Тепер користувачі, які мають платну підписку, можуть завантажити фото, додати текстовий опис – і отримати 8-секундне відео. Інструмент працює на базі генератора Veo 3 і вже встиг стати популярним серед тих, хто хоче анімувати старі світлини, вигадати фантастичні сцени або змонтувати короткі візуальні історії з кількох частин.