У Повітряних силах показали збиття ворожого БпЛА вночі 9 квітня (Відео)
Джерело: командувач Повітряних сил ЗСУ генерал-лейтенант Микола Олещук у Telegram
У Повітряних силах ЗСУ оприлюднили відео, як українські захисники на південному напрямку збивали російський безпілотник вночі 9 квітня.
На відео – бойова робота по ворожому “Шахеду” уночі 9 квітня. А вже опівдні знищено черговий російський розвідувальний дрон “Орлан-10”.
“Ворожих БпЛА на півдні менше не стає, але воїни Повітряних сил мінусують їх щодоби. Працювали Одеська та Херсонська зенітні ракетні бригади. Дякую, воїни!”, – написав під відео Микола Олещук.
Додамо, що прикордонники бригади Гвардії наступу “Сталевий кордон” знищили російський вантажний автомобіль підвищеної прохідності “Урал-4320”.
Ворожу вантажівку аеророзвідники виявили вночі, а за допомогою двох FPV-дронів транспортний засіб було знищено.
- В Україні триває 776-та доба повномасштабного вторгнення РФ. За цей час втрати росіян у живій силі (вбиті та поранені) сягли понад 449 тисяч осіб.
- Начальник Харківського військового гарнізону бригадний генерал юстиції Сергій Мельник на псевдо “Марсель” повідомив, що бійці “Сталевого кордону” ліквідували російську гаубицю.
- 6 квітня на Одещині, над акваторією Чорного моря, воїни зенітної ракетної Одеської бригади знищили два російські розвідувальні безпілотники “Орлан-10”.
Китайський виробник двигунів, котрі використовуються в російських ударних безпілотниках “Гарпія-А1”, постачає їх до Росії через фірми-прокладки, маскуючи справжнє призначення продукції у документах, повідомили європейські розвідслужби.
Міністр закордонних справ Нідерландів Каспар Вельдкамп повідомив, що Амстердам спільно з 40 країнами ОБСЄ офіційно звернулися з вимогою провести незалежне розслідування катувань та жорстокого поводження з українськими полоненими з боку Росії.
На Сумщині прикордонника засудили до п’яти років ув’язнення за злив даних про позиції ЗСУ, продаж боєприпаси й допомогу у незаконному переміщенні вантажі через кордон.
Надвечір 24 липня рятувальникам вдалося ліквідувати усі осередки пожеж, спричинені російським авіаударом по Харкову.
Європейські санкції проти найбільшого в Індії нафтопереробного заводу, частково підконтрольного “Роснафті”, поступово почали позначатися на його роботі. Так, спершу покупці перестали вивозити нафтопродукти, зокрема танкери скасовували відвантаження пального, забороненого до постачання в ЄС. Тепер же завод постав перед новою проблемою: постачальники сировини також почали від нього відмовлятися.