У Повітряних силах попередили про високу ймовірність ракетних ударів РФ по Україні сьогодні

Джерело: коментар речника Повітряних сил ЗСУ Юрія Ігната в етері телемарафону

За даними Повітряних сил 28 липня – у День української державності – є високий ризик ракетних ударів по Україні з боку РФ.

За його словами, сьогоднішня ніч пройшла спокійно, проте протягом дня зберігається висока імовірність завдання ворогом ракетних ударів.

“Сподіватимемося, цей день буде спокійним, але, за даними Генерального штабу, все ж таки є висока ймовірність ракетних ударів”, – сказав він.

Внаслідок російської атаки по гіпермаркету у Харкові станом на зараз відомо про двох загиблих та 24 постраждалих. Наразі щонайменше 15 людей не виходять на звʼязок.

Лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко під час поїздки на східний фронт передав інженерному полку та одній з артилерійських бригад екскаватори для фортифікаційних робіт.

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що в гіпермаркеті у Харкові, який нещодавно атакували росіяни, могли перебувати понад 200 людей.

Сьогодні, 25 травня, російські загарбники атакували будівельний гіпермаркет в Харкові, внаслідок чого спалахнула пожежа на площі 15 000 квадратних метрів.

За даними Міністерства внутрішніх справ України, внаслідок повномасштабної війни РФ проти України, понад 19 тисяч українських дітей примусово депортовано до Росії.