У Повітряних силах прокоментували ймовірність ракетних обстрілів 24 серпня

Джерело: Юрій Ігнат в етері телемарафону

Речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат відповів, чи варто очікувати ракетного удару росіян по Україні 24 серпня.

За словами Ігната, небезпека завдання ракетних ударів по Україні існує щоденно, а не лише у певні важливі дати.

“Щодо ворожих атак, то кожний день для нас є небезпечним, є небезпека, яка чатує. Нікуди не діваються і кораблі з Чорного моря, нікуди не діваються літаки стратегічної авіації чи ті ж безпілотники. Так, вони планують удари заздалегідь, але ворогу потрібно небагато часу, щоб їх підготувати”, – зауважив він.

Ігнат додав, що для того, аби убезпечити себе, українці повинні правил безпеки і допомагати оточуючим, оскільки росіяни часто завдають ударів по цивільних об’єктах.

“Тому потрібно берегтись і ще раз берегтись – і сьогодні, і у будь-який інший день”, – резюмував Ігнат.

26 лютого парламент Угорщини схвалив членство Швеції в НАТО майже через два роки після того, як історично нейтральна країна подала заявку на приєднання до західного військового альянсу, поклавши кінець тривалим дипломатичним суперечкам.

Верховний представник Євросоюзу із закордонних справ та безпекової політики Жозеп Боррель зауважив, що результат війни РФ проти України може вирішитися в найближчі місяці. Проте Україна потребує ще більшої збройової підтримки ЄС. Він закликав країни-члени збільшити та прискорити допомогу Україні.

Станом на 26 лютого Сили оборони півдня продовжують системну контрбатарейну боротьбу. На лівому березі Дніпра, попри постійні бойові втрати та відсутність успіхів, ворог не полишає намірів вибити наші підрозділи із зайнятих позицій.

У 2023 році на виробництво контенту для двох телемарафонів – “Єдині новини” та FreeДом – витратили 842,2 млн грн. Кошти витратили Мультимедійна платформа іномовлення України та “Парламентський телеканал “Рада””, які належать до сфери впливу Міністерства культури та інформаційної політики.

26 лютого прем’єр Болгарії Николай Денков прибув з офіційним візитом до Києва.