У РФ вперше вразили новітній винищувач Су-57 — розвідка

Джерело: ГУР з посиланням на супутникові знімки стоянки літака на аеродромі

8 червня на аеродромі “Ахтубінськ” в Астраханській області РФ, що за 589 кілометрів від лінії фронту, було уражено багатоцільовий винищувач Су-57 держави-агресора.

Розвідка повідомляє, що на знімках видно, як 7 червня Су-57 ще цілий, а вже 8 червня біля нього з’явилися вирви від вибуху та сліди пожежі, що виникла внаслідок вогневого ураження.

Це перший випадок ураження Су-57 в історії.

Фото: ГУР

Довідка. Су-57 ― найсучасніший винищувач Москви, здатний використовувати ракети Х-59 та Х-69 для ударів. Повітряно-космічні сили Росії мають на озброєнні лише кілька таких бойових літаків.

60-річній жінці, яка осквернила могили військових у Києві, оголосили підозру.

Сенатори одразу обох провідних партій США представили законопроєкт, за яким пропонують визнати Росію державою-спонсором тероризму. 

Сьогодні, 21 червня, обмеження споживання електроенергії діятимуть протягом всієї доби. Проте, з 13:00 їх вимушено посилять. Про це розповіли в пресслужбі “Укренерго”.

Норвегія, Швеція та Фінляндія спільно погодили створення транспортного коридору для військових потреб. Відповідне рішення є відповіддю на потенційну необхідність перекидання збройних сил через кордони на тлі загрози з боку РФ.

Перед початком Вашингтонського саміту Північноатлантичного альянсу, Сейм Латвії звернувся до парламентів країн-членів з закликом підтримати заявку України на вступ до Альянсу.