У рімейку «Білосніжки» від Disney немає семи гномів, що викликало суперечки в Інтернеті

Джерело: Insider

Фотографії зі знімального майданчика майбутнього рімейку “Білосніжки” Disney підтверджують, що у фільмі відмовляються від семи гномів.

Акторський склад рімейку Disney, який вийде в прокат у 2024 році, включає актрису Рейчел Зеглер у головній ролі Білосніжки та Ґаль Ґадот, яка зіграє Злу Королеву.

Але фотографії зі знімального майданчика свідчать, що в історії буде використано різноманітну групу людей замість семи гномів. 

Фотографії викликали суперечки в Інтернеті, особливо серед деяких консерваторів.

У відповідь на зображення коментаторка Fox News Томі Ларен написала:

“Отже, у них є одна маленька людина, яка грає гнома, щоб бути більш “політкоректним”? Тож 6 інших маленьких людей не отримали роботу чи гроші, і чомусь це “чутливіше”? Disney – це жарт”.

TikТoкери також обговорювали, чи справді зусилля Disney щодо інклюзивності мають зворотний ефект і призводять до зменшення можливостей роботи для акторів, які є частиною спільноти. 

Лінк Лорен, який має близько 300 000 підписників у TikTok, сказав, що цей крок був “іронічним”.

“Замість того, щоб найняти цих маленьких людей, яким могла б бути корисна робота, які могли б отримати гроші і які не мають багатьох ролей у Голлівуді, вони вирішили не бути інклюзивними. Схоже на те, що різноманітність і справедливість зайшли настільки далеко, що змія ходить і їсть саму себе”, – сказав Лорен.

Росіяни знову атакували автозаправні станції в місті Суми. Внаслідок ударів по двох АЗС поранені троє людей.

Результати опитування IBRiS у Польщі продемонстрували стрімке зростання підтримки президента Кароля Навроцького. Відбувається це на тлі відкликання врученого президенту України ордену.

Шведська міністерка з питань клімату Роміна Пурмохтарі прийшла на засідання Ради ЄС у Люксембурзі з незвичним супутником – своїм тримісячним сином Адамом. Це був перший випадок, коли немовля взяло участь у засіданні міністрів ЄС.

До суду скерували справу командира батальйону безпілотних систем, який в листопаді 2025 року зібрав на шикування військовослужбовців, після чого російські окупанти завдали ракетного удару.

У п’ятницю, 26 червня, з російського полону вдалось врятувати ще 160 українських захисників, які перебували у неволі з 2022 року.