У Росії «націоналізували» колишню Липецьку фабрику Порошенка

Джерело: ТАСС

Жовтневий районний суд Липецька прийняв рішення передати акції кондитерської фабрики Roshen, що належать п’ятому президенту України Петру Порошенку, у власність РФ.

За словами співрозмовника журналістів, суд прийняв рішення про передачу акцій АТ “Липецька кондитерська фабрика” на користь держави. Це рішення ухвалено після звернення генеральної прокуратури РФ. Також передано частки у статутному капіталі ТОВ “Рошен”, що належить генеральному директорові підприємства Олегу Казакову.

“Також рішенням суду на території Російської Федерації заборонено діяльність колишнього президента України Петра Порошенка та його сина Олексія, які є основними власниками кондитерської фабрики “Рошен”, та Олега Казакова”, – сказав співрозмовник агентства.

Корпорація “Рошен”, яка включає кілька кондитерських фабрик, є одним з активів колишнього президента України Петра Порошенка.

У 2015 році в Росії розпочалася кримінальна справа щодо управління нею. Басманный суд Москви наклав арешт на майно фабрики в Липецьку, включаючи склад готової продукції, чотири цехи, будівлю підсобного корпусу та сім ділянок землі площею понад 700 тисяч квадратних метрів. Всіх працівників фабрики звільнили, а виробництво припинили.

У Центрі національного спротиву повідомили, що у тимчасово окупованому Криму росіяни розпочали нові зачистки у місцевих бібліотеках. Ворог наказав вилучити усі книги про Голодомор, УПА та на яких зображено тризуб.

24 квітня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку на допомогу Силам оборони у боротьбі проти росіян.

24 квітня Україна та Португалія розпочали роботу над проєктом угоди щодо гарантій безпеки, узгодивши графік подальших переговорів.

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець наголосив, що жодних прямих перемовин з російською делегацією 24 квітня не відбувалося. Раніше так звана дитяча омбудсменка РФ Львова-Бєлова заявила, що Росія та Україна “вперше провели очні переговори” стосовно повернення викрадених росіянами дітей.

Франція закликає Європейський Союз запровадити новий режим санкцій проти російської дезінформації та операцій втручання у вибори по всьому світу.