У Росії «Райффайзенбанк» запровадив комісію 50% на переказ доларів з інших банків

Джерело: The Moscow Times

У Росії “Райффайзенбанк” оголосив про зміни умов валютних переказів, а саме запровадив комісію 50% за переказ доларів з інших банків.

Зміни у банку відбудуться з 1 вересня. За власними даними “Райффайзенбанку”, він забезпечує половину всіх зовнішніх платежів у російській економіці.

Мінімальний розмір комісії – 1 тисяча доларів, утім, не більше суми надходження. Зокрема максимальний — $10 000.

Подібна комісія діяла в банку з кінця липня, але тільки для клієнтів-фізособ. Розмір комісії було обмежено у 500 доларів. Тепер нові умови поширюються на всі вхідні перекази малого та мікробізнесу (юросіб та ІП).

У банку пояснили рішення тим, що вони змушені обмежувати кількість вхідних переказів у доларах у зв’язку зі зміною ринкових умов. Зокрема він рекомендує використовувати інші способи отримання платежів.

Міністр оборони України Рустем Умєров разом із Головнокомандувачем ЗСУ генерал-полковником Олександром Сирським провели телефонну розмову з міністром оборони США Ллойдом Остіном.

Посли Європейського союзу затвердили новий пакет санкцій проти Росії. Зазначено, що він має зменшити доступ РФ до дронів.

У звіті Королівського Об’єднаного інституту оборонних досліджень (RUSI) зазначено, що Росія відновлює свої зусилля з дестабілізації європейських країн і створення стратегічної загрози членам НАТО.

Військовослужбовець ЗСУ Михайло Савицький із позивним “Скрипаль”, який має польське коріння, звернувся до поляків та українців, та наголосив, що “все, що відбувається на кордоні, – це лише політика”, а ми повинні об’єднатися, щоб перемогти нашого ворога.

Всього за добу російські загарбники 19 разів обстріляли населені пункти Донецької області, внаслідок чого одна людина загинула та ще 8 дістали поранення.