У Ризі за агресивну поведінку затримали чоловіка у бейсболці з гербом Росії

Джерело: Delfi

Співробітники Латгальського управління Ризької муніципальної поліції під час патрулювання свого мікрорайону в суботу, 8 червня, затримали чоловіка в бейсболці з російською символікою, який агресивно поводився.

Як розповіли у виданні, коли під час патрулювання співробітники ризької поліції проїжджали повз двох чоловіків, один із них вигукнув у бік екіпажу образливі слова. Водночас поліціянти помітили, що цей чоловік був у кепці із символікою, яка прославляє Росію, що є порушенням закону.

Під час діалогу з чоловіком правоохоронці неодноразово просили його зняти бейсболку та усунути порушення, на що чоловік не реагував і намагався провокувати поліціянтів. Зрештою чоловіка затримали. Під час затримання він поводився агресивно, чинив опір вимогам співробітників поліції та ображав їх.

Затриманого доставили до Латгальського управління муніципальної поліції для проведення подальших процесуальних дій. Щодо агресивного чоловіка розпочали два адміністративні процеси. Зокрема, за фактом порушення громадського порядку, за що загрожує попередження або штраф до 500 євро, та за фактом використання у публічних місцях символів, які прославляють воєнну агресію та воєнні злочини. Це загрожує попередженням або штрафом до 350 євро.

В Україні не буде автоматично накладатися штраф на тих, хто не оновить свої військово-облікові дані до 16 липня, розповів директор Департаменту кадрової політики Міноборони України Марк Андрусяк.

Україна має намір підписати три нові угоди щодо гарантій безпеки. Вже ведеться робота над двома з них. 

Прем’єр-міністр Ірландії Саймон Гарріс заявив про свій намір здійснити візит до України найближчими тижнями.

В Україні триває 872-га доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 559 тисяч осіб.

За оцінками аналітиків Інституту вивчення війни, Іран і Росія продовжують демонструвати бажання поглиблювати двосторонні відносини та співпрацю.