У Сербії заявили, що помилково підтримали українську резолюцію в ООН про вторгнення РФ

Джерело: РТС

Президент Сербії Александр Вучич перепросив за підтримку української резолюції в ООН, у якій Росію названо “країною-агресоркою”.

З таким повідомленням Вучич виступив в етері телеканалу TV Happy. За його словами, Сербія помилково проголосувала на підтримку резолюції. Вучич пояснив це тим, що він, “мабуть, втомився”, був “перевантажений”, а тому не встигає слідкувати за всім.

“Я не встиг розібратися з цим як слід, можливо, я надто втомлений, можливо, у мене забагато справ на столі”, – сказав він додавши, що не завжди встигає опрацювати всі матеріали з правками.

Він зазначив, що під час голосування за американський варіант резолюції Сербія утрималась. Так само, сказав Вучич, вони повинні були б голосувати і за українську резолюцію.

При цьому він запевнив, що навіть утримавшись від голосування Сербія не змінила б свою позицію щодо територіальної цілісності.

“Я не думаю, що ми повинні потурати будь-якій владі, ні росіянам, ні американцям, Я думаю, що це було в інтересах держави Сербія, на жаль, цього не сталося, і я думаю, що багато хто думає, що це принесло користь Сербії, багато хто буде критикувати мене за це, але я особисто, як президент Республіки, маю право висловити своє судження і свою позицію”.

ДОВІДКА: 24 лютого Генасамблея ООН підтримала резолюцію проти Росії, яку раніше запропонували Україна з рештою країн Європи.

Генеральна асамблея ООН підтримала резолюцію України щодо третіх роковин вторгнення “Просування всеосяжного, справедливого і тривалого миру в Україні” за участі понад 50 країн, зокрема від України.

За проголосували – 93 країни, утрималися – 65, “проти” – 18. США, Росія та Білорусь проголосували проти. Китай утримався.

На території Фінляндії затримали колишнього найманця російської приватної військової компанії “Вагнер”, який воював проти України й просив про притулок.

Правоохоронці Київської області повідомили про підозру зловмисникам, які на понад 4 000 000 гривень ошукали родини військових.

Воюючи на боці України, загинув 21-річний угорський доброволець Ашер Беньямін, повідомили журналістам неофіційні українські та угорські джерела, а також батько бійця. 

12 липня російські окупанти скинули КАБ на селище у Дніпропетровській області, внаслідок чого загинуло двоє людей.

За попередніми даними, причиною катастрофи літака авіакомпанії Air India, що сталася минулого місяця і забрала життя 260 людей, стало припинення подачі палива до двигунів.