У Швейцарії незадоволені переселенцями з України, які відмовляються інтегруватися
Джерело: SVP
Пані мер міста Віголтінген у Швейцарії Франка Буркхардт у статті для місцевого видання SVP заявила про зростаючі проблеми, пов’язані з поведінкою частини українських переселенців. За її словами, деякі з них виявляють неповагу до місцевої влади та відмовляються докладати зусиль для інтеграції.
Повідомляється, що наразі близько 70 тисяч українців у Швейцарії мають статус “S”, який надає їм право працювати, навчатися, отримувати медичне страхування та вільно пересуватися країною та за її межами.
Франка Буркхардт наголосила, що серед українців, які переважно прибули з “менш постраждалих” від війни регіонів, зростає відчуття вимогливості та небажання співпрацювати з місцевою владою. Від них часто можна почути заяви на кшталт: “Я не хочу жити з афганцями”.
Влада дедалі частіше стикається з проблемами, “які не характерні для інших груп переселенців у такій формі”. Спостерігається брак поваги, небажання співпрацювати або прагнути до інтеграції та праці. Замість вдячності часто домінує вимогливість і споживацьке ставлення.
За словами Буркхардт, досвід роботи з афганськими переселенцями значно кращий у порівнянні з цією категорією українців, адже багато з них прагнуть інтегруватися, вивчають німецьку мову, працюють і беруть на себе відповідальність.
“Статус S міг би взяти з них приклад”, – додала Буркхардт.
- Швейцарія запроваджує нову політику стосовно переселенців з України, відмовляючись від швидкої допомоги і впроваджуючи додаткову перевірку.
Вранці 23 червня російські окупанти вдарили по Запоріжжю. Є руйнування та поранена.
У літній період пацієнти, які використовують препарати класу GLP-1, зокрема Ozempic, Wegovy та Mounjaro, можуть мати підвищені ризики зневоднення та ускладнень, пов’язаних із високою температурою.
Співачка Мадонна розповіла про свій конфлікт з Universal Studios через біографічний фільм про неї.
У Карпатах вдалося врятувати двох маленьких ведмежат, які залишилися без матері. Їх передали до Реабілітаційного центру бурого ведмедя Національного природного парку “Синевир”.
На Сумщині за минулу добу, 22 червня, внаслідок російських атак загинуло троє осіб, ще 13 постраждало. Серед жертв та поранених – діти.