У Signal спростили функцію запуску групових відеодзвінків

Джерело: engadget

Месенджер Signal впровадив спрощену функцію запуску групових відеодзвінків, що дозволяє користувачам приєднуватися до розмов за посиланням, без потреби створювати окремий груповий чат для дзвінка.

Нововведення дає змогу запросити до 50 осіб на відеозустріч, просто надіславши їм багаторазове посилання, доступне у вкладці “Calls”. Це полегшує процес запрошення, знімаючи необхідність вибирати контакти по одному. Для ведучих передбачено опцію модерації – нові учасники можуть приєднуватися тільки після схвалення.

Компанія наголошує, що нова функція схожа на аналогічний інтерфейс Zoom і орієнтована на користувачів, які цінують приватність, але потребують зручних інструментів для відеоконференцій. Версія Signal для комп’ютера має розширені можливості для зручного використання.

Оновлення доступне для пристроїв на Android, iOS, Windows і macOS. Аби нові функції з’явилися, треба оновити додаток до останньої версії.

Довідково: Signal – це застосунок для обміну повідомленнями, схожий до Telegram. Експерти у сфері кібербезпеки вважають Signal найбезпечнішим месенджером для обміну повідомленнями, оскільки сервіс використовує наскрізне шифрування. Це дозволяє захистити листування від перехоплення оператором стільникового зв’язку та спецслужбами.

15 травня президент Володимир Зеленський своїм указом затвердив склад української делегації для переговорів із Росією у Стамбулі.

Статую бодхісатви Авалокітешвари (уособлює втілення милосердя всіх будд), яку викрали в жовтні 2012 року й вивезли до Південної Кореї, повернули до японського храму.

15 травня у Києві 33-річна жінка в неадекватному стані розкидала квіти та пошкодила фотокартки загиблих захисників України, встановлені на Алеї Героїв.

Згідно з колективним позовом, поданим до федерального суду, Комітет політичної дії (PAC) Ілона Маска не виконав обіцянку виплатити зареєстрованим виборцям у “хитких” штатах обіцяні кошти за підписання протрампівської петиції або за залучення інших підписантів під час виборів у США минулого року.

Європейський Союз скоригував критерії, за якими оцінюється можливість виключення російських олігархів із санкційних списків. Приводом для посилення стали спроби фігурантів обмежувальних списків оскаржити санкції в Суді Європейського Союзу, заявляючи про їхню “неправомірність”.