У Сінгапурі право на володіння автомобілем подорожчало до $100 тисяч

Джерело: ВВС

Вартість сертифіката на право володіння автомобілем у Сінгапурі підскочила до 106 619 доларів США.

Як розповіли у виданні, в Сінгапурі діє 10-річна система сертифікатів на право власності (COE), яку запровадили ще в 1990 році як захід проти заторів на дорогах.

Сертифікати можна придбати на аукціонах кожні два тижні. При цьому кількість проданих сертифікатів контролюється урядом.

Наприклад, нова стандартна Toyota Camry Hybrid коштує в Сінгапурі близько 250 000 сінгапурських доларів, що включає вартість сертифіката відповідності та податки. Це приблизно в шість разів дорожче, ніж у США.

Зазначено, що є різні типи сертифікатів для менших автомобілів, мотоциклів і комерційних транспортних засобів.

Сама ж кількість нових COE залежить від того, скільки старих автомобілів буде виведено з експлуатації.

”Разом з податками та ввізними митами ця система зробила Сінгапур найдорожчою країною у світі для придбання автомобіля”, – йдеться в матеріалі.

У такий спосіб уряд країни хоче заохотити жителів користуватися системою громадського транспорту, яка вважається однією з найкращих у світі.

  • Українська авіакомпанія SkyUp тепер може працювати в Канаді, оскільки отримала сертифікат іноземного перевізника FAOC. Компанія відтепер може надавати ACMI-послуги та виконувати чартерні рейси з інших країн до Канади.

У Міндовкіллі повідомили, що Україна отримала шанс не просто відновити інфраструктуру після війни, а й зробити економіку дружньою до довкілля, відкритою для інновацій і рівною для всіх громадян. Одним із ключових інструментів такого переходу може стати розвиток “зелених” робочих місць.

Президент США Дональд Трамп заявив, що не досяг жодного прогресу у переговорах про припинення вогню в Україні під час телефонної розмови з главою Росії Володимиром Путіним 3 липня.

У переговорах про членство в ЄС країни-кандидати впорядковують законодавчі зміни за “кластерами” – тематичними блоками європейського права, які охоплюють ключові сфери політики. Україна має пройти шість таких кластерів, гармонізувавши своє законодавство з нормами ЄС.

Німеччина опрацьовує можливість постачання Україні додаткових систем протиповітряної оборони. Мова про закупівлю ЗРК Patriot у США.

3 липня МЗС України запросило посла Угорщини у зв’язку з черговими недружніми заявами угорської сторони.