У Сінгапурі право на володіння автомобілем подорожчало до $100 тисяч

Джерело: ВВС

Вартість сертифіката на право володіння автомобілем у Сінгапурі підскочила до 106 619 доларів США.

Як розповіли у виданні, в Сінгапурі діє 10-річна система сертифікатів на право власності (COE), яку запровадили ще в 1990 році як захід проти заторів на дорогах.

Сертифікати можна придбати на аукціонах кожні два тижні. При цьому кількість проданих сертифікатів контролюється урядом.

Наприклад, нова стандартна Toyota Camry Hybrid коштує в Сінгапурі близько 250 000 сінгапурських доларів, що включає вартість сертифіката відповідності та податки. Це приблизно в шість разів дорожче, ніж у США.

Зазначено, що є різні типи сертифікатів для менших автомобілів, мотоциклів і комерційних транспортних засобів.

Сама ж кількість нових COE залежить від того, скільки старих автомобілів буде виведено з експлуатації.

”Разом з податками та ввізними митами ця система зробила Сінгапур найдорожчою країною у світі для придбання автомобіля”, – йдеться в матеріалі.

У такий спосіб уряд країни хоче заохотити жителів користуватися системою громадського транспорту, яка вважається однією з найкращих у світі.

  • Українська авіакомпанія SkyUp тепер може працювати в Канаді, оскільки отримала сертифікат іноземного перевізника FAOC. Компанія відтепер може надавати ACMI-послуги та виконувати чартерні рейси з інших країн до Канади.

П’ятий Президент України та лідер “Євросолідарності” закликав європейців не дати жодного шансу проросійським політ силам на майбутніх виборах.

Станом на 11:00 в середу, 29 травня, на фронті вже відбулось 28 бойових зіткнень. Окупанти здійснили шість авіаударів із застосуванням десяти КАБів та 476 обстрілів позицій ЗСУ. 

У середу, 29 травня, Європейське космічне агентство (ESA) запустило супутник для дослідження впливу хмар на зміну клімату.

Кібератаки стають все поширенішими та мають руйнівніші наслідки, створюючи нові ризики для кібербезпеки користувачів всесвітньої павутини.

Український режисер та військовий Олег Сенцов повідомив, що його новий фільм “Реал” вперше покажуть в рамках програми “Спеціальні покази” на 59-му Міжнародному кінофестивалі в Карлових Варах у Чехії.