Авіакомпанія SkyUp отримала сертифікат, що дозволяє працювати в Канаді

Джерело: SkyUp

Українська авіакомпанія SkyUp тепер може працювати в Канаді, оскільки отримала сертифікат іноземного перевізника FAOC. Компанія відтепер може надавати ACMI-послуги та виконувати чартерні рейси з інших країн до Канади.

Авіакомпанія буде виконувати польоти на девʼяти літаках – семи бортах Boeing 737-800, а також двох Boeing 737-700.

За умовами договору, перевізник отримав дозвіл на виконання нерегулярних рейсів і CBSA carrier code – код перевізника від Агентства прикордонних служб Канади.

У повітряному просторі Канади авіакомпанія може виконувати чартерні рейси та надавати ACMI-послуги.

13 червня розпочалося засідання Ради Україна-НАТО на рівні міністрів оборони. Глава НАТО Єнс Столтенберг запевнив у посиленні оборонної підтримки нашої держави на тлі триваючого вторгнення РФ.

Під час затримки із погодженням безпекової допомоги Конгресом США, Словенія не зволікала та, ймовірно, таємно спорядила Україні військову допомогу.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну ситуацію на фронті станом на 22.00 13 червня. За добу відбулося 87 бойових зіткнень. Ситуація залишається напруженою, проте, контрольованою.

13 червня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про кількість знищених ворожих засобів повітряної розвідки за тиждень.

13 червня у межах 23-го засідання Контактної групи з питань оборони України у форматі “Рамштайн” відбулася чергова зустріч міністра оборони України Рустема Умєрова з главою оборони США Ллойдом Остіном. Сторони визначили пріоритетний вектор у постачанні озброєння Силам оборони, наголосивши на продовженні та посиленні допомоги.