У соцмережі X (Twitter), яка належить Маску, почастішали проблеми через порно

Джерело: Bloomberg

У соціальній мережі X (Twitter) почастішали проблеми через відвертий сексуальний контент, який розміщують на платформі. Соцмережа і раніше була відома тим, що користувачі помічали порнографічні матеріали, але тепер випадків стало більше.

Видання пов’язує це з тим, що власник соцмережі мільярдер Ілон Маск скоротив команду модераторів контенту. Внаслідок чого порноспамботи поширюються платформою. Крім того, подібне приваблює шахраїв, які, поширюючи посилання, вводять в оману людей.

Наприклад, на платформі поширюють багато порнографії творці OnlyFans. Утім часто за такими обліковими записами ховаються кол-центри, а  їхні працівники видають себе за реальних людей.

Ймовірно, поширення порно та подібного спаму у соцмережі може ще більше підірвати зусилля Маска повернути рекламодавців, які пішли на тлі схвалення виконавчим директором Tesla антисемітської теорії змови.

“Чи означає це, що X перетвориться на постійний дім для порнографії та порноспаму? Можливо, але також є ознаки того, що X хоче зробити більше, ніж просто скаржитися на сексуальний контент — він може спробувати отримати від цього прибуток”, — припустило видання.

Ще раніше Bloomberg повідомляло, що соцмережа X тестує способи створення груп користувачів для “дорослих” публікацій. Користувачі, які формують спільноту у додатку, можуть вказати у налаштуваннях, що їхня група “містить вміст для дорослих”, згідно зі скріншотами, виявленими Данієлем Бучуком, аналітиком Watchful, який відстежує тестування розробок додатків.

Спільноти на X можуть бути приватними, і, видається,  соціальна мережа у кінцевому підсумку буде вимагати підтвердження віку для груп, що містять вміст для дорослих.

Політика X нині обмежує “графічні медіа, оголене тіло для дорослих і сексуальну поведінку для глядачів віком до 18 років або глядачів, які не вказали дату народження у своєму профілі”.

Старший інженер програмного забезпечення в X, Донг Вук Чунг, зазначив, що мета нової мітки полягає в тому, щоб “зробити спільноти безпечнішими для всіх”, і що “лише користувачі, які вказали свій вік, зможуть шукати спільноти з вмістом NSFW”.

Представник X підтвердив, що Чанг є співробітником, але відмовився від подальших коментарів.

Незрозуміло, коли тест стане доступним для ширшої аудиторії, і цілком можливо, що цю функцію все ще можуть скасувати.

Конгресвумен Палати представників США від Нью-Джерсі та помічниця президента США Джо Байдена у його передвиборчій кампанії Майкі Шеріл зреагувала на відмову Дональда Трампа приїхати до України.

Фільм “Назавжди-Назавжди” української режисерки Анни Бурячкової покажуть на 43-му Стамбульському міжнародному кінофестивалі в межах програми International Competition.

Мешканці східної частини Європи – зокрема поляки та естонці – активно купують житло у західній частині континенту. Причина – повномасштабна російсько-українська війна.

Протягом доби російські армійці здійснили 2 226 обстрілів Донецької області, внаслідок чого загинуло двоє осіб, ще восьмеро – зазнали поранень.

Після масованих атак РФ на українську енергетику у Міненерго розглядають можливість підвищити тариф на електроенергію для українців.