У США 87 організацій закликають не призначати Кеннеді-молодшого міністром охорони здоров’я
Джерело: Reuters
У США 87 неурядових організацій підписали спільного листа, в якому закликали не призначати Роберта Кеннеді-молодшого на посаду міністра охорони здоров’я.
Серед організацій-підписантів – Спілка стурбованих вчених, Національна асоціація сприяння прогресу кольорового населення (NAACP) і Національна організація жінок.
“Якщо Роберт Ф. Кеннеді-молодший очолить Департамент охорони здоров’я та соціальних служб, ми матимемо справу з брехнею та дезінформацією в безпрецедентних масштабах, які здатні зруйнувати століття прогресу в боротьбі з хворобами та зміцненні системи громадського здоров’я”, – йдеться у листі.
Слухання щодо кандидатури Кеннеді на пост очільника Департаменту охорони здоров’я та соціальних служб США відбудеться в Сенаті 29 січня.
Про намір призначити на цю посаду саме Кеннеді-молодшого Дональд Трамп оголосив в листопаді. Однак суспільство розкритикувало його кандидатуру через позицію Кеннеді щодо вакцин, абортів та інших “гострих” для американців питань.
- Сімдесят сім лавреатів Нобелівської премії підписали лист, в якому закликали сенаторів не затверджувати кандидатуру Роберта Кеннеді-молодшого на посаду глави Міністерства охорони здоров’я і соціальних служб (DHHS) США.
У Державному департаменті США запевнили, що не скасують чинних санкцій проти Росії, але можуть запровадити нові обмеження.
Триває 1164-та доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) сягли понад 954 тисячі осіб.
2 травня відзначають Всесвітній день тунця, Всесвітній день скрапбукінгу, День немовляти, День тхора та Міжнародний день Гаррі Поттера. Християни сьогодні вшановують святого Анатасія Великого, а також благовірних князів Бориса і Гліба.
За даними синоптиків у п’ятницю, 2 травня, в Україні очікується суха і тепла погода.
Розвіддані, з якими ознайомилися американські та західні посадовці, свідчать про можливу зміну пріоритетів глави Росії Володимира Путіна у повномасштабній війні проти України. Замість прагнення до повного захоплення України, Кремль може зосередитися на короткострокових цілях — утриманні захоплених територій та зміцненні ослабленої економіки РФ.