У США арештували депутатку Вернікову, яка прийшла на мітинг зі зброєю

Джерело: Politico

Поліція Нью-Йорка заарештувала депутатку міської ради республіканку Інну Вернікову, яку помітили на мітингу з пістолетом на поясі, за обвинуваченням у незаконному володінні вогнепальною зброєю.

Як розповіли у виданні, на фотографіях у соцмережах Вернікова, яка має українське коріння, зафіксована зі зброєю на стегні під час мітингу із засудження дій Палестини, який пройшов в четвер, 12 жовтня, біля Бруклінського коледжу.

Речник поліції Нью-Йорка визначив зброю як пістолет Smith & Wesson калібру 9 мм.

При цьому вказано, що Вернікова має ліцензію на володіння зброєю, але вона порушила закон штату, взявши її на мітинг.

Протягом дня, 17 травня, російські війська здійснили 44 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області, зафіксовано 183 вибухи. 

Міністерство закордонних справ України дало розпорядження з 18 травня відновити надання консульських послуг чоловікам призовного віку за кордоном.

Станом на 20:30 п’ятниці, 17 травня, ворог веде активні наступальні та штурмові дії на Покровському та Придніпровському напрямках.

Управління освіти Дніпровської районної державної адміністрації в Києві оголосило тендер на закупівлю туалетного паперу на понад 1,5 мільйона гривень.

Київська обласна рада підтримала надання Київському обласному центру допомоги Захисникам України імені Баранова Віталія Анатолійовича.