У США автомобілі Ferrari можна буде купити за криптовалюту

Джерело: Reuters

Ferrari у США почала приймати оплату за свої спортивні автомобілі у криптовалюті. Невдовзі новим варіантом оплати зможуть користуватися і європейські клієнти італійського автовиробника.

За словами Енріко Галлієра, головного маркетингового і комерційного директора Ferrari, таке рішення прийнято на тлі запиту ринку та дилерів авто, оскільки багато клієнтів компанії інвестували у криптовалюту.

Водночас Галлієра не розповів, скільки саме авто буде продано за допомогою криптовалюти, проте зауважив, що Ferrari отримала багато замовлень, тому продажі заброньовано до 2025 року.

Як розповіли у виданні, Ferrari звернулася до одного із найбільших криптовалютних платіжних сервісів – BitPay – на початковому етапі впровадження у Сполучених Штатах. Клієнти Ferrari зможуть купувати транспортні засоби італійського виробника за біткоїни, ефіри та стейлбіткоїни. Водночас компанія може застосовувати інші платіжні сервіси для інших регіонів.

Також Галлієра зазначив, що більшість дилерів у США уже погодилися або збираються погодитися на впровадження нового типу платежів.

Вказано, що до першого кварталу наступного року Ferrari має на меті поширити можливість розрахунку за автомобілі у криптовалюті на Європу, а згодом – і на інші регіони. Вона є юридично прийнятною, йдеться в матеріалі.

Коаліція захисту здоров’я під час конфлікту, що складається з 40 груп, включаючи медичні благодійні організації, повідомила, що у 2023 році кількість нападів на медиків і медичні заклади в зонах бойових дій зросла на приблизно 25%.

Комітет ВР з питань економічного розвитку повідомив про варіант економічного бронювання працівників, який передбачає, що за одного співробітника підприємство повинне платити щомісяця військовий збір розміром 20 000 гривень.

Україна постала перед серйозною проблемою забезпечення електроенергією, оскільки РФ  посилюють атаки на електростанції, що негативно впливає на виробництво зброї. Це стало відомо під час спроби країни стримати просування російських військ.

У середу, 22 травня, графіки відключень світла в Україні почнуть діяти з 20 години.

Народний депутат від фракції “Європейська Солідарність” Олексій Гончаренко назвав “приколом дня” виступ народного депутата забороненої партії “ОПЗЖ” Юрія Бойка з трибуни Верховної Ради.