У США через помилку авіакомпанії 6-річний хлопчик прилетів в інше місто

Джерело: The Guardian

Американська авіакомпанія Spirit Airlines переплутала рейси відправивши 6-річного хлопчика – який летів з Філадельфії до Флориди – до Орландо замість Форт-Маєрса.

Інцидент трапився 21 грудня. Зазначається, що був перший політ для хлопчика.

У Форт-Маєрсі хлопчика повинна була зустріти бабуся, однак її онук приземлився в іншому місті штату – Орландо.

За словами Марії Рамос – бабусі хлопчика – її онук після приземлення в Орландо, зателефонував їй та розповів про своє місце перебування. Після цього, аби забрати онука, вона проїхала майже 260 км.

“Я хочу, щоб вони зателефонували мені. Розкажіть мені, як мій онук опинився в Орландо. Як це сталось? Його витягли з літака? Стюардеса, після того, яка мама дала їй документи, відпустила його одного? Він сам зайшов не у той літак?”, – сказала бабуся.

Авіакомпанія Spirit Airlines запропонувала Марії Рамос компенсувати їй витрати на поїздку в Орландо.

У компанії додали, що серйозно ставлять до безпеки та відповідальності перельотів пасажирів і проводять внутрішнє розслідування інциденту.

“Ми просимо вибачення у родини за цей досвід”, – долали у Spirit Airlines.

  • Пілота British Airways Майка Бітона звільнили після того, як він похвалився перед колегами тим, що нюхав кокаїн з жінки топлес під час наркотичної оргії, яка відбулась перед рейсом.

Батіг, який використовував актор Гаррісон Форд у фільмі “Індіана Джонс і останній хрестовий похід” продали на аукціоні за $525 000.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 18 липня. Загалом від початку цієї доби відбулося 138 бойових зіткнень.

Італійський бренд Loro Piana, що належить LVMH, потрапив під суд за експлуатацію працівників.

Прем’єр-міністерка Юлія Свириденко повідомила, що Україна і США ведуть детальні переговори щодо угоди, яка передбачає залучення американських інвестицій у виробництво безпілотників в Україні.

Парламент Словенії ухвалив закон, який легалізує евтаназію для невиліковно хворих пацієнтів, який дозволить таким пацієнтам за власним бажанням отримати медикаментозну допомогу для припинення життя.