У США двоє братів влаштували стрілянину через різдвяні подарунки: їх сестра загинула

Джерело: BBC

У Флориді арештували двох братів-підлітків, які влаштували стрілянину через різдвяні подарунки, унаслідок чого загинула їх старша сестра.

Правоохоронці штату повідомили, що 14-річний хлопець вистрелив у свою 23-річну сестру у той момент, коли вона тримала переноску зі своїм 10-місячним сином.

Після цього їх 15-річний брат дістав свою зброю та вистрелив у молодшого брата.

За словами шерифа округу Пінеллас, причиною стрілянини стала сварка щодо того, хто отримає більше різдвяних подарунків.

Він додав, що після інциденту 15-річний підліток викинув пістолет та втік з місця події.

Його брата, якого він поранив, госпіталізували у стабільному стані. Він буде арештований після того, як його випишуть з лікарні.

Місцева прокуратура розгляне справу та вирішить, чи висунути йому звинувачення у вбивстві сестри як дорослій особі.

Шериф додав, що після стрілянини 23-річну жінку доставили до лікарні, де й констатували її смерть.

За його словами, у жінки – матері двох дітей – внаслідок поранення виникла внутрішня кровотеча і вона не могла дихати. Її 10-місячна дитина не постраждала.

15-річного хлопця, який вистрелив у молодшого брата арештували за звинуваченням у замаху на вбивство першого ступеня та підробці доказів.

Результати опитування IBRiS у Польщі продемонстрували стрімке зростання підтримки президента Кароля Навроцького. Відбувається це на тлі відкликання врученого президенту України ордену.

Шведська міністерка з питань клімату Роміна Пурмохтарі прийшла на засідання Ради ЄС у Люксембурзі з незвичним супутником – своїм тримісячним сином Адамом. Це був перший випадок, коли немовля взяло участь у засіданні міністрів ЄС.

До суду скерували справу командира батальйону безпілотних систем, який в листопаді 2025 року зібрав на шикування військовослужбовців, після чого російські окупанти завдали ракетного удару.

У п’ятницю, 26 червня, з російського полону вдалось врятувати ще 160 українських захисників, які перебували у неволі з 2022 року.

Окупаційна влада Криму та Севастополя впровадила режим надзвичайної ситуації регіонального характеру.