У США стався масовий збій у роботі телекомунікаційних мереж

Джерело: CNN

Вранці 22 лютого у роботі трьох телекомунікаційних мереж США стався масовий збій. Користувачі не можуть здійснювати дзвінки, писати повідомлення та виходити в інтернет.

Найбільше про проблеми повідомляють користувачі мережі AT&T. Також на збій – хоча й не такий масштабний – скаржаться деякі клієнти Verizon і T-Mobile.

Понад 44 тисячі клієнтів AT&T повідомили про збої на сайті відстеження цифрових послуг DownDetector. Однак це не остаточні дані, адже DownDetector відстежує лише ті збої, про які пишуть самі клієнти.

Хоча звіти про збої дещо знизилися о 5 ранку за східним часом, вони відновилися о 7 ранку за східним часом і продовжують зростати.

AT&T не відразу відповіла на запит про коментар. Компанія реагує на скарги клієнтів в Інтернеті, але поки що не визнає збою мережі.

Протягом останніх кількох днів компанія зазнавала спорадичних збоїв, включаючи тимчасовий збій служби 911 у деяких частинах південного сходу Сполучених Штатів.

Департамент управління надзвичайними ситуаціями Сан-Франциско написав на платформі X, що його центр 911 продовжує працювати, але багато клієнтів AT&T не можуть додзвонитися до екстреної лінії через збій.

“Ми знаємо про проблему, через яку клієнти бездротового зв’язку AT&T не можуть здійснювати й отримувати будь-які телефонні дзвінки (включно з номерами 911). Ми активно займаємося цим і стежимо за цим”, – мовиться у повідомленні департаменту.

Крім того, сьогодні вранці клієнти Verizon і T-Mobile повідомили про близько 1000 збоїв, повідомляє вебсайт DownDetector.

На цей час незрозуміло, скільки осіб постраждало або що призвело до збою в обслуговуванні.

  • Зранку 12 грудня у “Київстарі” стався масштабний збій, через який абоненти не можуть перейти на інших операторів у внутрішньому роумінгу. Проблема вплинула на інші сервіси та нацроумінг.

У Центрі національного спротиву повідомили, що у тимчасово окупованому Криму росіяни розпочали нові зачистки у місцевих бібліотеках. Ворог наказав вилучити усі книги про Голодомор, УПА та на яких зображено тризуб.

24 квітня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку на допомогу Силам оборони у боротьбі проти росіян.

24 квітня Україна та Португалія розпочали роботу над проєктом угоди щодо гарантій безпеки, узгодивши графік подальших переговорів.

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець наголосив, що жодних прямих перемовин з російською делегацією 24 квітня не відбувалося. Раніше так звана дитяча омбудсменка РФ Львова-Бєлова заявила, що Росія та Україна “вперше провели очні переговори” стосовно повернення викрадених росіянами дітей.

Франція закликає Європейський Союз запровадити новий режим санкцій проти російської дезінформації та операцій втручання у вибори по всьому світу.