У США суд вирішив, що у разі розірвання заручин обручку слід повернути тому, хто її купив

Джерело: The Washington Post

Суд американського штату Массачусетс постановив, якщо весілля не відбулося, то обручку слід повернути партнерові, який її придбав. При цьому не враховується, хто “винен” у розриві.

Як розповіли у виданні, таке рішення винесли у справі Брюса Джонсона та Керолайн Сеттіно. Пара зустрічалася рік перед тим, як заручитися. Джонсон зробив пропозицію коханій у 2017 році, під час вечері в ресторані, подарувавши їй каблучку з діамантом бренду Tiffany вартістю 70 тисяч доларів.

Але згодом пара завершила стосунки. За словами Джонсона, жінка перестала його підтримувати, кричала, обзивала і не супроводжувала на прийомах у лікаря, коли у нього діагностували рак простати.

Чоловік подав до суду на Сеттіно, стверджуючи, що він є законним власником прикраси.

У 2021 році суддя Вищого суду округу Плімут, штат Массачусетс, постановив, що Джонсон був “винним” у розірванні заручин, а тому Сеттіно може залишити обручку собі.

Натомість у вересні 2023 року апеляційний суд скасував це рішення, заявивши, що Джонсон не винен, оскільки його рішення розірвати заручини “було розумним”.

Справа дійшла до Верховного суду штату Массачусетс, який не переглядав правові норми щодо подарунків на заручини з 1959 року. Тоді була схожа ситуація: пара сперечалася, кому має належати обручка після закінчення стосунків. Суд постановив, що покупець може забрати подарунок, тільки якщо він був “невинним” у розриві.

Однак тепер це рішення переглянули. Суд постановив, що обручку треба повертати покупцеві, якщо весілля не відбулося – незалежно від того, хто в цьому винен.

У висновку йдеться про те, що визначення вини є складним і “суперечить основній меті періоду заручин – перевірці постійності бажання пари одружитися”. А також, що обручки – це “подарунки, які за своєю суттю обумовлені подальшим шлюбом”.

За повідомленням Центру національного спротиву (ЦНС), російські окупанти перетворили дитячий табір “Артек” на пропагандистський “волонтерський” центр, де змушують дітей допомагати російській армії.

Речник Кремля Дмитро Пєсков прокоментував надання Україні чергового пакета допомоги від Сполучених Штатів для боротьби з російською агресією.

У 2023 році кількість новонароджених дітей у Європейському союзі сягла рекордно низького рівня, що є черговим свідченням демографічних проблем блоку.

Генеральний секретар НАТО Марк Рютте попередив обраного президента США Дональда Трампа, що Сполучені Штати Америки можуть зіткнутися зі “страшною загрозою”, якщо Україну підштовхнуть до “поганої угоди”. У разі підписання мирного договору на умовах Росії, США загрожуватимуть Китай, Іран та Північна Корея.

На території Європі зафіксовано черговий випадок пошкодження інтернет-кабелю. Цього разу пошкоджень зазнав кабель між Фінляндією та Швецією.