У США в жінки з діагностованою смертю мозку народилася дитина

Джерело: BBC, Independent

У США в жінки з діагнозом смерть мозку народилася дитина за допомогою кесаревого розтину. До цього лікарня заявила, що її тіло зобов’язані підтримувати апаратом штучного дихання через закон про аборти.

31-річна медсестра Адріана Сміт зі штату Джорджія у лютому звернулася до лікарні через сильні головні болі. Їй дали ліки та відправили додому. Але наступного дня жінка прокинулася, задихаючись. Вже в іншій лікарні встановили, що у неї тромби в мозку, і оголосили смерть мозку.

На той момент до терміну народження дитини залишалося понад три місяці. У Адріани Сміт вже був 7-річний син.

В лікарні повідомили родині, що не можуть відключити жінку від апарату штучного дихання або зняти пристрої, що підтримують її дихання. Закони штату забороняють аборти після виявлення серцевої діяльності (приблизно на шостому тижні вагітності), а відключення матері від пристроїв означало б смерть і дитини. Тому, лікарі були зобов’язані підтримувати життєдіяльність пацієнтки.

Мати жінки Ейпріл Ньюкірк повідомила, що 13 червня у Адріани Сміт передчасно народилася дитина.

Хлопчика, який важить 0,8 кг, назвали Ченс (в перекладі “Шанс”). Дитина перебуває у відділенні інтенсивної терапії для новонароджених.

“Очікується, що з ним все буде добре. Він просто бореться. Ми просто хочемо, щоб за нього молилися”, – сказала Ньюкірк.

За її словами, її дочку відключать від апарату штучного дихання у вівторок, 17 червня.

СБУ затримала агента ФСБ на Одещині, який коригував російські удари по обласному центру.

Російські окупанти безпілотниками атакували одне з промислових підприємств у Полтавському районі.

У застосунку “Резерв+” тимчасово зупинено окремі сервіси, які потребують підтвердження даних про інвалідність через інші державні системи.

Російські окупанти безпілотником вдарили по території автозаправної станції у Запоріжжі. Унаслідок атаки загорілися два автомобілі. Обійшлося без постраждалих.

У тимчасово окупованому Севастополі в ніч на 24 червня після атаки спалахнула пожежа на головній електропідстанції, місто залишилася без електропостачання.