У США жінку зняли з рейсу, тому що вона не вдягла бюстгальтер під одяг

Джерело: Business Insider

У США жінку зняли з рейсу літака. Пасажирка стверджує, що це сталося через відсутність в неї бюстгальтера під футболкою.

Зокрема клієнтка компанії Delta Air Lines Ліза Арчболд заявила, що її вигнали з рейсу через відсутність бюстгальтера, і закликає перевізника змінити свою політику.

За її словами, вона повинна була летіти з Солт-Лейк-Сіті до Сан-Франциско, утім співробітники авіакомпанії не погодилися з її одягом – вільною білою майкою без бюстгальтера.

Видання зауважило, що інцидент стався в січні та привернув увагу ЗМІ, але Арчболд лише тепер має юридичну підтримку.

Її адвокаткою виступила Глорія Оллред, яка брала участь у кількох резонансних справах про права жінок, зокрема представляла інтереси жінок, які звинувачували Дональда Трампа та Р. Келлі в сексуальних домаганнях.

За словами Арчболд, співробітниця сказала їй, що її одяг був “образливим” і “відвертим”. Їй дозволили піднятися на борт літака лише після того, як вона одягла сорочку на ґудзиках, яку вона зав’язала навколо талії.

“Я стала мішенню і була приниженою. Я носила той самий одяг, який міг би носити будь-який чоловік. У мене груди менші, ніж у багатьох чоловіків на тому рейсі”, – прокоментувала жінка.

У своєму листі Оллред поставила під сумнів, як носіння футболки без бюстгальтера узгоджується з політикою Delta про те, що зняття з рейса може бути необхідним, якщо одяг людини викликає “необґрунтований ризик образи чи роздратування”.

Своєю чергою, представник Delta повідомив ЗМІ, що авіакомпанія перепросила в клієнтки.

Примітно, що це не перший випадок, коли жінку зняли з рейсу через те, що хтось поскаржився на її одяг. У 2019 році пасажирку American Airlines попросили закутатися в ковдру.

Міжнародний валютний фонд (МВФ) планує обговорити зниження комісії для своїх найбільших позичальників, включаючи Україну. Це питання розглянуть після того, як деякі країни висловили занепокоєння через зростання витрат, спричинених вищими відсотковими ставками.

У Києві станом на 15:46 кількість загиблих зросла до 20 людей. Ще 61 людина зазнала поранень. 

Президент України Володимир Зеленський та прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск підписали угоду про гарантії безпеки у Варшаві.

Через ранкові атаки РФ по цивільній інфраструктурі України наша держава ініціює скликання надзвичайного засідання Ради безпеки ООН.

Станом на 15:00 внаслідок масованих ударів РФ по Україні, зокрема Києву та Кривому Рогу, загинуло щонайменше 28 осіб. Ще 112 людей зазнали поранень.