У США жінку зняли з рейсу, тому що вона не вдягла бюстгальтер під одяг

Джерело: Business Insider

У США жінку зняли з рейсу літака. Пасажирка стверджує, що це сталося через відсутність в неї бюстгальтера під футболкою.

Зокрема клієнтка компанії Delta Air Lines Ліза Арчболд заявила, що її вигнали з рейсу через відсутність бюстгальтера, і закликає перевізника змінити свою політику.

За її словами, вона повинна була летіти з Солт-Лейк-Сіті до Сан-Франциско, утім співробітники авіакомпанії не погодилися з її одягом – вільною білою майкою без бюстгальтера.

Видання зауважило, що інцидент стався в січні та привернув увагу ЗМІ, але Арчболд лише тепер має юридичну підтримку.

Її адвокаткою виступила Глорія Оллред, яка брала участь у кількох резонансних справах про права жінок, зокрема представляла інтереси жінок, які звинувачували Дональда Трампа та Р. Келлі в сексуальних домаганнях.

За словами Арчболд, співробітниця сказала їй, що її одяг був “образливим” і “відвертим”. Їй дозволили піднятися на борт літака лише після того, як вона одягла сорочку на ґудзиках, яку вона зав’язала навколо талії.

“Я стала мішенню і була приниженою. Я носила той самий одяг, який міг би носити будь-який чоловік. У мене груди менші, ніж у багатьох чоловіків на тому рейсі”, – прокоментувала жінка.

У своєму листі Оллред поставила під сумнів, як носіння футболки без бюстгальтера узгоджується з політикою Delta про те, що зняття з рейса може бути необхідним, якщо одяг людини викликає “необґрунтований ризик образи чи роздратування”.

Своєю чергою, представник Delta повідомив ЗМІ, що авіакомпанія перепросила в клієнтки.

Примітно, що це не перший випадок, коли жінку зняли з рейсу через те, що хтось поскаржився на її одяг. У 2019 році пасажирку American Airlines попросили закутатися в ковдру.

У Запоріжжі внаслідок російського удару загинуло двоє людей, серед яких 14-річна дівчина. Ще дев’ятеро осіб отримали поранення.

NASA запустило “додаток щотижневих досягнень” для своїх співробітників, який дозволить відстежувати їхню продуктивність. Це є частиною зусиль агентства виконати одну з вимог Ілона Маска щодо ефективності роботи уряду.

Сьогодні, 21 березня бюджетний комітет Німеччини погодив виділення додаткових 3 млрд євро на військову допомогу Україні після того, як майбутній канцлер Фрідріх Мерц ухвалив реформи, спрямовані на збільшення інвестицій в оборонну сферу.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 21 березня. Загалом, від початку цієї доби відбулося 124 бойових зіткнення.

Уряд Великої Британії уклав угоду з ірландською компанією Thales на виробництво понад 5 тисяч протитанкових керованих ракет для України.