У США знову засудили нападника на чоловіка Пелосі: йому загрожує довічне

Джерело: Reuters

У п’ятницю, 21 червня, суд штату Каліфорнія ще раз визнав винним за низкою звинувачень раніше засудженого Девіда ДеПейпа, який напав з молотком на чоловіка колишньої спікерки Палати представників Конгресу США Ненсі Пелосі.

Зокрема суд присяжних визнав ДеПейпа винним у викраденні, крадіжці зі зломом, незаконному позбавленні волі, погрозі члену сім’ї державного службовця і тиску на свідка.

Як зазначається, обвинувальний вирок штату може збільшити термін ув’язнення для ДеПейпа, який у травні був засуджений окружним суддею США до 30 років ув’язнення у федеральній в’язниці за спробу викрадення і напад на близького родича федерального чиновника.

Звинувачення, висунуті штатом, передбачають покарання до довічного ув’язнення.

“Докази на федеральному суді показали, що ДеПейп керувався правими теоріями змови, зокрема поширюваними QAnon, підживлюючись політичними звинуваченнями проти Хантера Байдена, сина президента Джо Байдена, і мільярдера Джорджа Сороса”, – йдеться в матеріалі.

Довідка. 28 жовтня 2022 року ДеПейп увірвався в будинок Пелосі в Сан-Франциско і вдарив її чоловіка Пола Пелосі молотком по голові, коли Ненсі Пелосі знаходилася у Вашингтоні.

Пол Пелосі втратив свідомість і був шпиталізований з переломом черепа, після чого йому зробили операцію.

  • Сьогодні, 15 травня, на прем’єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо, відомого своєю проросійською позицією, було скоєно замах. Прем’єр отримав поранення, унаслідок стрілянини, яка сталася після засідання уряду. Букви зібрали підбірку скандальних заяв Фіцо.

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський спростував заяву лідера РФ Володимира Путіна про оточення українських військових у Курській області, назвавши це “відвертою дезінформацією”.

Російські військові внесли технічні зміни у керовані авіаційні бомби (КАБи) і тепер вони летять на більшу відстань.

В Україні накопичено достатні запаси паливно-мастильних матеріалів для стабільного проходження осінньо-зимового періоду. 

За даними ЗМІ американці, які створюють фейкові новини про кандидатку на пост президента США Камалу Гарріс, працюють на розвідку Росії.

Уряд затвердив план боротьби з корупцією та іншими правопорушеннями серед медико-соціальних експертних комісій (МСЕК) на засіданні 25 жовтня.