У США зняли обвинувачення з жінки, яка після викидня залишила плід у смітнику

Джерело: Washington Post

У США зняли обвинувачення з 24-річної жінки, яка після викидня залишила плід у смітнику.

Як розповіли у виданні, наприкінці березня 2025 року близько 6 години ранку працівники невідкладної медичної допомоги прибули на виклик жінки, яка стікала кров’ю. Непритомну американку виявили в житловому комплексі. Лікарі з’ясували, що в неї стався викидень на 19 тижні вагітності.

Жінку доставили в лікарню, а в смітнику біля її квартири працівники поліції знайшли плід, який відправили на експертизу.

Згодом жінку затримали і звинуватили в приховуванні смерті іншої людини та залишенні тіла.

Зрештою 4 квітня з американки зняли обвинувачення. Медична експертиза показала, що плід був віком 19 тижнів і не дихав поза утробою матері.

Інцидент трапився у штаті Джорджія, де законодавство вимагає, що приховування смерті та залишення тіла передбачає наявність людини, яка “народилася та існувала окремо та незалежно від своєї матері”.

Проте аборти в Джорджії заборонені після шостого тижня вагітності, коли вперше можна виявити електричну активність серця плода і до того, як багато жінок дізнаються про свій стан. Нині це правило оскаржують у суді.

Окрім того, експертиза встановила, що плід не мав ознак життя чи самостійного дихання, а також травм чи інших ознак неприродного позбавлення життя. Правоохоронці з’ясували, що плід був нежиттєздатним, а викидень стався природним шляхом.

Окружний прокурор судового округу Тіфтон Патрік Воррен назвав переслідування американки “неприйнятним”, а випадок “тривожним і трагічним”.

Співачка Мадонна розповіла про свій конфлікт з Universal Studios через біографічний фільм про неї.

У Карпатах вдалося врятувати двох маленьких ведмежат, які залишилися без матері. Їх передали до Реабілітаційного центру бурого ведмедя Національного природного парку “Синевир”.

На Сумщині за минулу добу, 22 червня, внаслідок російських атак загинуло троє осіб, ще 13 постраждало. Серед жертв та поранених – діти.

Зранку 23 червня російські окупанти вдарили по Запорізькому району.

Вранці 23 червня російські окупанти атакували зупинку громадського транспорту у Херсоні, поранивши чоловіка.