У Tinder додали чат-бота, що вчить користувачів фліртувати

Джерело: Bloomberg

Платформа для знайомств Tinder представила гру в застосунку, яка пропонує користувачам фліртувати з чат-ботами.

Це частина більш масштабних зусиль материнської компанії Match Group Inc., яка намагається повернути застосунок до зростання шляхом підвищення залученості користувачів.

“Частково це перевірка концепції, частково маркетинговий трюк, безплатна голосова гра використовує моделі GPT-4o і GPT-4o mini від OpenAI для генерації коротких, сильно перебільшених сценаріїв романтичних комедій. Уявіть собі незнайомця, який тягнеться за тим самим кошиком у продуктовому магазині, або когось, чий багаж переплутали з вашим на стійці видачі багажу в аеропорту”, – пишуть у Bloomberg.

Спілкуючись з ботом користувачі можуть накопичувати бали за привітність і цікавість, отримувати фідбек на свої відповіді в режимі реального часу і, зрештою, “виграти” гру, якщо ШІ-персонаж погодиться на побачення. Кількість ігор обмежена п’ятьма на день і тривалістю близько трьох хвилин кожна.

“Мета полягає в тому, щоб дати користувачам веселий, вільний від осуду простір для експериментів і потенційно побудувати трохи впевненості перед тим, як вступати в розмови в реальному житті”, – сказала Гілларі Пейн, віцепрезидентка Tinder з питань продукту, зростання і доходів.

Чи залишиться ця функція в додатку Tinder назавжди, залежатиме від відгуків користувачів, які отримає компанія. Наразі функція доступна тільки для користувачів зі США і тільки на пристроях Apple.

Президент Литви Гітанас Науседа заявив, що де-юре визнання російського контролю над Кримом може стати “бомбою уповільненої дії”.

У 2025 році Україна очікує понад 39 мільярдів доларів бюджетної підтримки. Надходження цих коштів підтверджено партнерами.

У Києві жінка танцювала на балконі житлового комплексу під російську музику в День жалоби за загиблими внаслідок російського нападу 24 квітня. Її притягнули до адміністративної відповідальності.

У застосунку “Армія+” запустили новий навчальний курс про фінансову грамотність для військових.

Уряд Китаю розглядає можливість призупинення дії 125% тарифу на деякі види американського імпорту, оскільки економічні витрати від торговельної війни “око за око” значно впливають на певні галузі промисловості.