У Токмаку росіяни захоплюють квартири з опаленням для розселення особового складу ЗС РФ

Джерело: Центр національного спротиву

У тимчасово окупованому Токмаку Запорізької області росіяни намагаються знайти квартири з опаленням для заселення особового складу ЗС РФ.

Окупаційна адміністрація вже другий рік як провалила опалювальний сезон, і більшість житлового фонду у захопленому місті не має тепла. При цьому окупанти самі заселяються у максимально комфортні будинки.

Для цього, місцеві комунальники надають списки тих квартир, де власників давно не було вдома, але самі квартири під’єднано до тепломереж. Саме в такі квартири й заселяють особовий склад збройних сил країни-агресорки.

Вдень 7 грудня російські військові серйозно пошкодили обладнання прифронтової теплоелектростанції, внаслідок чого два енергоблоки зупинилися. ЗС РФ здійснили по одній з ТЕС артобстріл.

За період із серпня по жовтень обсяги обіцяної західної допомоги Україні скоротилися на 87 відсотків — фактично з 16 до двох мільярдів євро. Підтримка з боку Заходу впала до найнижчого рівня від початку війни РФ проти України наприкінці лютого 2022 року.

Президент України Володимир Зеленський полетить до Аргентини, аби відвідати інавгурацію свого аргентинського колеги Хав’єра Мілея.

З 4 по 7 грудня Фонд Притули зібрав 36,9 млн гривень у межах ініціативи “Рій помсти 2.0” для придбання 5 тисяч FPV-дронів. Всього необхідно зібрати 100 млн грн.

Президент США Джо Байден знову закликав Конгрес підтримати додаткове фінансування для України та заявив, що “ми не можемо дозволити Путіну перемогти”.