У Торонто температура повітря перевищила тепловий рекорд 1938 року

Джерело: CBC News

Температура повітря у Торонто цього тижня перевищила рекордну позначку, встановлену 86 років тому.

“Температура сягнула 11 градусів за шкалою Цельсія о 10-й ранку п’ятниці в міжнародному аеропорту Торонто, побивши рекорд, встановлений у цей же день у 1938 році, коли повітря нагрілося до 10,6 градуса”, – йдеться у матеріалі.

За даними видання, середня температура у Торонто в грудні була майже на 5 градусів вища, ніж зазвичай, а в січні – на 3,4 градуса вище.

Температурний рекорд встановила і Оттава, де в п’ятницю повітря прогрілося до 7,7 градуса, побивши рекорд 1990-го року.

При цьому вказано, що цьогорічна зима у південній частині східної Канади – аномально тепла через явище Ель-Ніньйо, а також глобальні зміни клімату. Водночас метеорологи очікують, що друга половина лютого буде морозною й погода більше відповідатиме сезону.

Глава МВС Польщі Марчін Кервінскі прокоментував інцидент з висипанням українського зерна з вагонів, назвавши такі дії неприйнятними.

Співзасновник штучного інтелекту OpenAI Андрій Карпати оголосив про своє рішення залишити компанію.

На платформі “Укренерго” відбулися спільні аукціони з доступу до міждержавних перетинів з Молдовою. Відтак, Україна завершила перехід на європейські правила торгівлі електроенергією.

Державна дума РФ планує розглянути звернення депутатів невизнаного Придністров’я про “захист” від Молдови, коли воно надійде до російського парламенту.

Російські сили відпрацьовували використання тактичної ядерної зброї на ранній стадії конфлікту з великою державою, згідно з витоком російських військових файлів, які включають сценарії підготовки до вторгнення Китаю.