У Трампа посеред промови на мітингу зламався мікрофон на 20 хвилин

Джерело: The Hill

На мітингу в Детройті 18 жовтня кандидат у президенти США Дональд Трамп на 20 хвилин залишився без мікрофона.

На заході в п’ятницю Трамп говорив про свою тарифну політику, збираючись назвати її “найкрасивішим словом у словнику”, коли мікрофон вимкнувся. Хтось дав колишньому президенту інший мікрофон, щоб він спробував, але і він не спрацював.

Натовп залишався веселим під час антракту, поки Трамп ходив по сцені, час від часу скандуючи і чекаючи, коли мітинг відновиться.

Коли звук відновився, він заявив, що не заплатить орендодавцю обладнання через цю ситуацію.

“Тепер я не буду оплачувати рахунок цій дурнуватій компанії, яка дала в оренду нам це лайно”.

“Якщо це станеться знову, я подам до суду на цю компанію”, – додав він пізніше.

Трамп раніше обіцяв не платити компаніям за технічні проблеми на мітингах, зокрема у червні, коли виникла проблема з телесуфлером у Лас-Вегасі. Сотні підрядників, які працювали з ним до виборів 2016 року, заявили, що Трамп не розраховувався з ними роками.

  • Дональд Трамп і його штаб розгорнули агресивну кампанію проти перевірки наведених у його заявах фактів, щоб змусити телемережі, видання та журналістські організації відмовитися від цієї практики, якщо вони хочуть далі взаємодіяти з ним.
  • Кандидатка на посаду президента США від Демократичної партії Камала Гарріс розкритикувала свого суперника-республіканця Дональда Трампа за приховування інформації про стан його здоров’я.
  • Після поширення дезінформації про начебто “поїдання” мігрантами в США домашніх тварин, кандидат на президентську посаду від республіканців Дональд Трамп знову вдається до поширення неправдивих заяв про “венесуельські банди”, які нібито захопили будинки в штаті Колорадо.

Президент Чехії Петр Павел заявив в інтерв’ю BBC, що Захід не повинен тиснути на Україну з вимогою якнайшвидше звільнити всі окуповані території, якщо це означатиме надмірні людські втрати. За його словами, підтримка України має ґрунтуватися на реалістичному підході, а не на примарних очікуваннях миттєвої перемоги.

Коли мова заходить про турботу про здоров’я, більшість людей згадує про харчування, фізичну активність або психічний стан. Але часто поза увагою залишається один важливий аспект – стан ротової порожнини.

На одному з пляжів на заході Ірландії подружжя Кейт і Джон Гей натрапило на пляшку з посланням, яка пропливла майже 3 тисячі кілометрів через Атлантичний океан. У ній була записка від пари закоханих – Аніти Моран та Бреда Сквайрса – яку вони залишили ще у 2012 році після побачення на канадському острові Белл.

Останні події в Польщі, пов’язані з демонтажем українських символів та ігноруванням проявів ксенофобії, засвідчують тривожну тенденцію: польська держава не дає належної відповіді на зростання антиукраїнських настроїв. Про це пише польський журналіст і публіцист Міхал Ольшевський у своїй колонці для “Gazeta Wyborcza”.

У Держдумі Росії готуються до розгляду законопроєкту, який дозволить притягати до кримінальної відповідальності “іноагентів” після першого ж порушення закону – без попереднього адміністративного покарання. Про це повідомив спікер Держдуми В’ячеслав Володін у своєму Telegram-каналі.