У Туреччині знайшли тіло морячки, затонулої в Мармуровому морі. Ще п’ятьох шукають

Джерело: ІНА

У Туреччині п’яту добу поспіль рятувальники розшукують членів екіпажу судна Batuhan A, яке затонуло зранку 15 лютого в Мармуровому морі. Тіло жінки, яка була кухаркою на судні, виявили водолази. Пошук ще п’яти зниклих моряків триває.

“Пошуки п’яти зниклих членів екіпажу корабля Batuhan A, що затонув у Мармуровому морі, на південний захід від острова Імрали, тривають безперервно. На судні було шість членів екіпажу. Бездиханне тіло Зейнеп Килинч, яка працювала на судні кухарем, виявлене водолазами всередині корабля”, – йдеться в повідомленні.

Видання пише, що підрозділи командування жандармерії продовжують пошуки на суші, а підрозділи командування берегової охорони – з повітря та в морі.

Довідка. Судно Batuhan A відійшло від острова Мармара до Гемліка з вантажем увечері 14 лютого. Судно затонуло о 6.20 на відстані 7 кілометрів від берега. Хвилі того дня підіймалися на 3,5 метра.

24 квітня Проект Постанови про звільнення Миколи Сольського з посади міністра аграрної політики та продовольства України.

Представник репера Каньє Веста повідомив, що той планує запустити порностудію Yeezy, можливо, цього літа.

Кабінет Міністрів України заборонив пересилати за кордон паспорти громадянина України, а також закордонні паспорти для осіб чоловічої статі призовного віку. Відтепер така можливість передбачена виключно на території України.

Американська співачка і авторка пісень Біллі Айліш розповіла про свою сексуальну орієнтацію та незабаром випустить пісню “Lunch” про її закоханість у дівчину.

Надвечір 24 квітня президент Володимир Зеленський у своєму відеозверненні висловив вдячність США за ухвалений та підписаний Джо Байденом законопроєкт про допомогу Україні на понад 60 мільярдів доларів. Зауважив, що у новому оборонному пакеті союзники спорядили усе: від ATACMS до необхідної ППО і техніки.