У тимчасово окупованому Севастополі ввели обмеження електропостачання
Джерело: Михайло Развожаєв
У тимчасово окупованому Севастополі запровадили режим тимчасового обмеження електропостачання.
Про це повідомив так званий “губернатор” тимчасово окупованого Севастополя Михайло Развожаєв.
“За вказівкою диспетчера Чорноморського РДУ (філія АТ “СО ЄЕС”) у Севастополі введено режим тимчасового обмеження електропостачання. Цей захід є вимушеним. Він необхідний для усунення перевантаження електричних мереж за межами нашого регіону, щоб не допустити аварії в усій енергосистемі”, – заявив Розвожаєв.
Він повідомив, що точного погодинного графіку відключень за адресами наразі немає та пояснив це тим, що рішення про обмеження ухвалив системний оператор.
За його словами, відключення здійснюватимуться точково та за необхідності.
“Прошу вас з розумінням поставитися до цих тимчасових труднощів. Як тільки надійде команда про зняття обмежень, електропостачання буде відновлено в повному обсязі. По можливості постарайтеся зараз зменшити навантаження на мережу та не використовувати потужні електроприлади”, – додав “губернатор” Севастополя.
- У тимчасово окупованому Севастополі в ніч на 24 червня після атаки спалахнула пожежа на головній електропідстанції, місто залишилася без електропостачання.
- Командувач Сил безпілотних систем Збройних сил України Роберт “Мадяр” Бровді підтвердив ураження головної електропідстанції тимчасово окупованого Севастополя.
Контррозвідка Служби безпеки затримала ще одного коригувальника російських обстрілів по Запорізькій області. Зловмисником виявився громадянин РФ, який жив у прифронтовому селищі регіону і наводив повітряні атаки рашистів по обласному центру та прилеглих районах.
Очільник МЗС РФ Сергій Лавров вилаявся у мікрофон під час посольського круглого столу за участі іноземних журналістів.
Міністерство фінансів США виключило із санкційного списку сімох громадян Росії, два судна та дві турецькі компанії.
Історик Тімоті Снайдер висловився про українсько-польський конфлікт довкола УПА. Він зауважив, що від цього виграє Росія.
На Одещині рятувальники припинили активну фазу пошуків десятирічної дівчинки, яку п’ять днів тому течією віднесло у відкрите море. Про це повідомила речниця Головного управління ДСНС в Одеській області Марина Мартиненко.