У Великій Британії арештували чотирьох осіб, які проникли на територію будинку Ріші Сунака

Джерело: BBC

У Великій Британії арештували чотирьох чоловіків, які проникли на територію маєтку британського прем’єр-міністра Ріші Сунака.

За даними правоохоронців Північного Йоркшира, вони арештували чотирьох осіб “протягом однієї хвилини, як вони увійшли на територію” маєтку Сунака поруч з Норталлентоном. Це трапилось близько 12:40 за місцевим часом.

Інцидент трапився після того, як протестна група Youth Demand опублікувала в Інтернеті відео, на якому невідомий молодик заходить на територію маєтку Сунака та справляє природню потребу в озеро.

В описі до відео вказано, що це “прощальний подарунок” Ріші Сунаку та його консервативному уряду.

Youth Demand позицією себе як кампанію, яка проти постачання озброєння Ізраїлю. Вони також закликають, аби уряд відкликав ліцензії на видобуток нафти і газу, видані з 2021 року.

В уряді зреагували на арешт невідомих, подякувавши правоохоронцям за “швидку реакцію”.

Затримані – 52-річний чоловік з Лондона, 43-річний чоловік з Болтона, 21-річний чоловік з Манчестера та 20-річний чоловік з Чічестера.

Після затримання їх доправили до поліції для допиту. Розслідування триває.

15 липня президент Володимир Зеленський підписав указ щодо внесення змін до складу Ставки Верховного Головнокомандувача.

Влада німецького Ерфурта запланувала розширити територію однієї зі шкіл. Для цього розглянули 18 земельних ділянок, обравши врешті одну. Однак, виявилося, що там мешкають прості польові хом’яки (cricetus cricetus).

Вчені встановили, що сонячна активність може зруйнувати енергетичну інфраструктуру на Землі. Нове дослідження свідчить, що кут, під яким сонячні удари вражають Землю, має вирішальне значення для захисту інфраструктури. Відповідні дослідження опублікували у журналі Frontiers in Astronomy and Space Sciences.

Війна РФ із країнами Балтії може розпочатися під приводом повстання поляків у Білорусі, вважає австрійський політолог Густав Грессель.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 15 липня. З початку доби відбулося 110 бойових зіткнень.