У Великій Британії планують заборонити продаж одноразових вейпів

Джерело: Associated Press

Британський уряд має наміри заборонити продаж одноразових вейпів та обмежити їхній асортимент.

“Однією з найбільш тривожних тенденцій на цей час є зростання вейпінгу серед дітей, тому ми повинні діяти до того, як це стане ендемією”, – зазначив прем’єр-міністр Ріші Сунак.

За його словами, хоча довгострокові наслідки вейпінгу невідомі, нікотин, що міститься в них, “може викликати сильну залежність, тому, попри те, що вейпінг може бути корисним інструментом, який допомагає курцям кинути палити, просування вейпів серед дітей є неприйнятним”.

Як пояснили у виданні, нині у Великій Британії заборонено продавати вейпи або тютюн підліткам до 18 років. Утім, посадовці розповіли, що за три роки вейпінг став утричі більш поширеним серед молоді, і дешеві одноразові вейпи є “ключовим фактором”.

Окрім заборони одноразових вейпів, уряд планує “обмежити асортимент ароматизаторів, спеціально призначених для дітей”, і забезпечити, щоб виробники пакували вейпи в “менш візуально привабливе упакування”.

Спікер Майк Джонсон заявив, що конгресмени працюватимуть над врегулюванням безпеки кордону та уникненням “шатдауну” – часткової призупинки роботи урядових установ, що може настати у разі, якщо не затвердять бюджет.

29 лютого міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок провела паралелі між розвитком подій у невизнаному Придністров’ї та ситуацією на сході Донбасі.

29 лютого президент Володимир Зеленський призначив бригадного генерала Володимира Карпенка командувачем Сил логістики Збройних Сил України.

Португальського пса Бобі, якого у 2023 році визнали найстарішим собакою у світі за версією Книги рекордів Гіннеса, позбавили титулу.

Польща не виключає введення заборони на сільськогосподарську продукцію з Росії, заявив прем’єр-міністр Дональд Туск 29 лютого під час візиту до Варшави свого колеги з Латвії, котра вже запровадила таку заборону.